az Azerbejdžan 2023: TuralTuranX - Tell Me More

Uvek volim da ovi sto odugovlace sa pesmama budu flop ali nadam se da su Gruzija i Jermenija ok.
 
Dobro, znači ipak Izrael prolazi. Dakle kod nas otpadaju Azerbaijan, Malta, Irska, Latvija i Švaca. Predvidiva polufinala, pobednik poznat već u martu, def. ESC gotov i pre početka.
Kao prvo,ne zaboravi Holandiju mozda ispadne Holandija a udje Svajcarska ili Letonija umesto njih,mozda i Moldavija ispadne ili Hrvatska,Srbija bice ipak mislim neizvesno za sada posto Azerbejdzan nisam cuo celu pesmu samo Irska i Malta su sigurni za neprolazak,,nase polufinale sto puta jace od drugog,ali Azeri nas spasili i pomogli iskreno..
Drugo polufinale mozda bude jace od ockeivanog jer su Gruzija i Jermenija zemlje od kojih se mnogo ocekuje tako da cekamo sredu da ih cujemo konacnoo pa da zakljucimo godinu..
Meni licno Svajcarska ako vokalno bude dobro deluje kao veoma moguc finalista bolja je od 5-6 drzava makar meni realno u nasem polufinalu mozda cak i od 7-8 drzava ako vokalno pokida dajem im prednost u odnosu na Holandiju i Azere na osnovu 30 sekundi..
 
Ma vrh su, ali nije dovoljno in your face za prvo polufinale. Verovatno će ih staviti između Loreen i Käärije...
 
Meni je ovo baš kul i simpatično, ali očigledan je drugi NQ
 
Još jedna u nizu pesama koja se neće kvalifikovati, a koju ću besomučno slušati. 😆
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Back
Top