az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Meni nažalost vrišti na NQ. Slike su lepe i izgleda da su smislili neki futuristički i artsy nastup uz tradicionalnu pesmu (nije loša ideja), ali spora pesma + mračan nastup = verovatno ispada.

Uz Teodoru, Raiven, Sabu i Electric Fields, mogu lagano da izgubim 5 od svojih ličnih top 13 pesama u polufinalima 🥶
 
Baš lepo izgledaju slike, ovo već liči na Azerbejdžan, za razliku od prošlogodišnjeg audio-vizuelnog promašaja.
Obleka mi se baš sviđa, nosio bih.
 
Meni je možda od svih slika sa proba do sad ovo najmoćnije - animacije, boje i odjeća koje bih i ja izabrao da se takmičim.

Pored Finske i Australije, ludila, golotinje (Raiven je tu isto, a i Nata zavodi) i šarenila, mislim da će ovo da ostavi utisak.
 
Ovo ce biti na granici za finale, iskreno ne ocekujem da budu poslednji u polufinalu, cak ni da budu bottom 3, s obzirom na kvalitet ovog polufinala, ili bolje reci s obzirom na izuzetno nizak kvalitet pesama, ovo ce zavrsiti negde izmedju 7. i 12.mesta u polufinalu.

Sto se poena tice, recimo da im prognoziram sigurno manje od 70 poena, a vise od 30.
 
Ma ovi narodnjacki prizvuci ima da motivisu Turke, nastup izgleda epic, nema sanse da ne udju u finale, mozda cak i sa neke visoke pozicije.
 
U pocetku mi se uopste nije svidjala pesma, tek u zadnje vreme je pocela da mi raste na listi. Neka zlatna sredina za sada, sacekacu da vidim kako ce zvucati (i izgledati) uzivo za neki konacni utisak.
 
Back
Top