az Azerbejdžan 2024: FAHREE feat. Ilkin Dovlatov - Özünlə Apar

Nije kupovanje glasova zabranjeno, samo do 2013 je javni emiter mogao da kaže da nema veze s time i da prođe bez posledica, a posle bi javni emiter svakako popio kaznu, imao ili nemao veze sa kupovinom. Konkretno se tu radilo o sms glasovima, nakon što je u više različitih država 2013 bilo prijavljeno da su postojala organizovana glasanja za Farida. Čak i u NS je bilo, ja zamalo otišao lol
 
Meni se nastup u celosti nije dopao. Pesma i vokalni deo mi je na mestu.
Zao mi je sto nisu u finalu.
 
Skroz random i bez ideje nastup. Užas.
 
Azeri dok su morali da rade na PRu cimali su se oko ESC, kupovali švedske pesme. Sada kada Evropa zavisi od gasa koji oni prodaju apsolutno ih boli briga.

Ova pesma im nije bila loša, ali se ne može reći da je kompetitivna za bilo kakav rezultat. Za njih najbolje da probaju neku etno mrdalicu sa zurlama.
 
Neko je napisao da su poceli da ostvaraju realne rezultate od kako nema kupovine glasova, ne slazem se sa tim skroz, jer oni su imali i bolje pesme i nastupe kada su se tek pojavili na evroviziji, 2008.godine su isto bili super stvar i nastup na debiju, vec jednostavno su poceli da salju losije pesme, ponestalu im inspiracije i to je sve..

Evo Hrvatskoj se 2 godine u nizu dogodila PESMA, pre toga ih nije nazalost bilo na mapi jako jakoo dugo..
 
Nastup je vizuelno bio zanimljiv (pozadina me podsetila na Skynd :D ) ali ovde je definitivno pesma bila problem. Ne pali na prvo slusanje i, shodno tome, ocekivan ishod.
 
Očekivao sam da budu borderline, a ne da osvoje jedva dvocifren broj bodova. Šteta.
 
Back
Top