bg Bugarska 2022: Intelligent Music Project - Intention

Staging im je ok, ali Isus licno da se pojavi ne bi im pomoglo sa ovakvom pesmom.
 
Baš sam došla napisati kako na fotografijama sve izgleda odlično. Sad mi je još više žao što nemaju bolju pjesmu. :(
 
Iskreno da kažem, osim prve slike gde je po mom ukusu previše vatre i pirotehnike, preostale slike mi deluju svedenije, i sasvim korektno, mislim da će mi se dopasti..
 
Prezadovoljan sam kako to izgleda i nadao sam se da ce bar nastup da prsti kad vec pesma nije takva. Jeste da su mi jedni od boljih u 1. pf-u, tesko da ce proci u finale, osim ako publika i gledaoci u tom trenutku osete tu energiju koja bude na sceni i glasaju za njih.
 
Oni mogu da udju u finale jedino ako naprave presedan i puste svih 17 kompozicija u finale...:D
 
Pa prije će se onda provući tipa Island, Slovenija ili Mia (ne mogu vjerovati da to kažem) nego oni. Nema kombinacije u kojoj ovo prolazi
 
Pa prije će se onda provući tipa Island, Slovenija ili Mia (ne mogu vjerovati da to kažem) nego oni. Nema kombinacije u kojoj ovo prolazi
Kuna, dinar, euro i dolar
 
Poli Genova, predstavnica Bugarske 2011. i 2016, posetiće ESC dvoranu i pres centar u Torinu 13. maja.
 
Hoce da vidi sta to Torino ima bolje, a Djenova nema pa nisu dobili domacinstvo. A mozda da se nasladjuje trenutnim problemima. 😁
 
Bugarski nastup je očekivano dosadan. Oni su nekako monotoni, slabo se kreću na sceni s obzirom na rock pesmu. Nastup počinje tako što je na desnoj polovini ekrana gitarista, a na levoj je crni pravougaonik, pa se tu posle prikaže bubnjar. Na ekranima i postolju za bubnjara su svetleći krugovi. U prvom delu pesme dominiraju bela i crvena, a u drugom su sva svetla žuta i na kraju na podu bude iscrtan onaj njhov logo golubice.​
 
Back
Top