Chanel

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,770
Points
118
Predstavnica Španije na Pesmi Evrovizije 2022, Chanel Terrero Martínez - Chanel, objaviće svoj prvi studijski album "¡AGUA" (Voda) 12. januara 2024. Na njemu će se naći 12 pesama: Clavaíto (duet sa Abrahamom Mateom), Vuelta y Vuelta, Ping Pong (duet sa Ptazetom), Loka (ft. Maikel Delacalle), P.M. (ft. Zé Felipe, Rocco Hunt), Hasta Que Amanezca, Ahora Que No Te Tengo (ft. FMK), Lucky Me, SloMo, SinSal, House Party i Agua. Izdavač je Sony Music Španija.​

CD i ploča sa posterom su u pretprodaji na Amazonu i španskom ogranku FNAC-a (CD, LP).
Takođe na sajtu SMF može se poručiti samo CD ili limitirano izdanje sa šeširom, a može se kupiti i CD + šešir + ulaznica za promociju albuma 11. januara u prostorijama Sony Music u Madridu.

Chanel_album1.jpg

Chanel_album2.jpg

Chanel_album3.jpgChanel_album4.jpgChanel_album5.jpg

Pesma "Loka"

 
Last edited:
Da, na CD-u i ploči, što je lepo. :)
 
Da, i P.M i Ping Pong, mada su mi te 2 slabije.

Čudi me da i Toke nije na albumu?
 
Razumeo sam da je Toke valjda radila zajedno sa RTVE pred prošlogodišnji Mundijal i da je u pitanju ''navijačka pesma''/posvećena španskoj reprezentaciji, pa je možda problem sa pravima, čime već. Sećam se i da se i fotkala sa predsednikom njihovog saveza, dobila dres a pamtim i najave za pesmu koje su išle tokom raznih emisija. Doduše, ne razumem koja je spojnica, ne vidim ništa navijački u tekstu.
 
Back
Top