ESC 2022 – Torino, Italija: opšte, arena, grafika, scena

Cornelia pojačala za žiri...
 
Ovo je negde moj trenutni top 25 za finale, kako su mi pesme nove, mislenja mi se menjaju non stop ali neka za sad bude ovako, interesantno sto su mi 2 koje sam znao u top 2, inace sam uglavnom pristrasan prema novijim, ali nisu mi dotoliki utisak do sad napravili.
 

Attachments

  • gg.png
    gg.png
    348.1 KB · Views: 24
Bukvalno sto posto da ce UK i Svedska ciniti top 2 kod zirija (i dalje pokusavam da zmurim na nemuzicke razloge)
 
Umetnica oduvala na ziri probi, jos neki ljudi mi pisu da je isti dojam.

Kako rekoh i na nasoj temi.........u igri smo do kraja.
 
Nije nemoguće, ja vidim Moldaviju, pa možda čak i Srbiju, sa boljim tvt-om od recimo UK.
 
  • Like
Reactions: FFM
Ja sam skapirao danas tek da je on popularan tiktoker, moja drugarica ga prati od ranije, ima dostaa pratioca, mislim da će imati dobar televote, a sigurno će biti u top 2 kod žirija.
 
Meni je UK dobar, ali tu fali nešto... Kao i kod Poljske... Lepo peva dečko, ali džabe mu oni dementori
 
Ja sam skapirao danas tek da je on popularan tiktoker, moja drugarica ga prati od ranije, ima dostaa pratioca, mislim da će imati dobar televote, a sigurno će biti u top 2 kod žirija.
Na osnovu ovoga ni pobeda nije daleko....joj nek pobedi onda Ukrajina, samo ne Britanci hahah
 
Back
Top