ESC 2023 - Spasi svog favorita

I kao svaki Survivor, takmicenje zavrseno sa nozom u ledjima, zapamticu ovo @Choda

Salu na stranu, 4. mesto je puno vise nego sto sam ocekivao, hvala celom letonskom klanu @etica @Filhy @Pokahontas @Choda ( 😏 ), @Shum , posebno Pokahontasu sto se na kraju bas zagrejao i organizovao koaliciju.

Jermenija i Italija su mi svakako medju favoritima, iako se nisam zalagao za njih tokom igre, odlican top 2, odlican pobednik, ova na trecem mestu necemo da komentarisemo, moraju i trolovi ispod mosta nesto da jedu.
 
I kao svaki Survivor, takmicenje zavrseno sa nozom u ledjima, zapamticu ovo @Choda

Salu na stranu, 4. mesto je puno vise nego sto sam ocekivao, hvala celom letonskom klanu @etica @Filhy @Pokahontas @Choda ( 😏 ), @Shum , posebno Pokahontasu sto se na kraju bas zagrejao i organizovao koaliciju.

Jermenija i Italija su mi svakako medju favoritima, iako se nisam zalagao za njih tokom igre, odlican top 2, odlican pobednik, ova na trecem mestu necemo da komentarisemo, moraju i trolovi ispod mosta nesto da jedu.
Nisi se zahvalio @kvazimodo, na glasu za spas.. 😌
 
I kao svaki Survivor, takmicenje zavrseno sa nozom u ledjima, zapamticu ovo @Choda

Salu na stranu, 4. mesto je puno vise nego sto sam ocekivao, hvala celom letonskom klanu @etica @Filhy @Pokahontas @Choda ( 😏 ), @Shum , posebno Pokahontasu sto se na kraju bas zagrejao i organizovao koaliciju..
Hvala vama koji ste održavali Letoniju sve do kraja, 4. mesto je stvarno uspeh bez imalo zajebancije!
 
Ja se nadam da ne, mada koliko rokera imamo na forumu, ne bi me ni čudilo da TOP2 budu Italija i Finska. :D Stim što mi je ova druga bolja. :D
 
Top izdanje, dobri rezultati, moj top 3 je usao u top 4 SSF 😂 ocemo 2021!
 
Tinte, moj omiljeni forumaš oduvek!!!


bravo Filji!!!
Vau. Nisam znao da sam nekom jos omiljeni forumas, posle Storma.
Iako se ne volimo bas na FSC-u, ovo je pozitivno iznenadjenje.😅

Lepo je videti Josipu bar za kratko. Nadam se da ce se odazvati pozivu za FSC.

Kad se setim da sam Jermeniju prvi put spasio negde jos na pocetku kada je bila medju 3 ugrozena, a evo je sad na prvo mesto. Drago mi je.
 
Bravoo Stormyyyyy!!!

IMG_3309.gif

Odlično dobro jutro, favorit pobedio ahhhh presrećan zbog jermenske lutkice!!! 😍😍😍
Baš je bio lud ceo ovaj ciklus igre, svašta se isdešavalo što treba da se procesuira. 😂
 
Bravoo Stormyyyyy!!!

View attachment 8771

Odlično dobro jutro, favorit pobedio ahhhh presrećan zbog jermenske lutkice!!! 😍😍😍
Baš je bio lud ceo ovaj ciklus igre, svašta se isdešavalo što treba da se procesuira. 😂
Moj bilans dinamične igre, 6 pesama koje ❤️ u top 10 i 1 blokiran forumaš.. Pa dobro sam prošao.. 🤣
 
Moj bilans zaklana Irska i Litvanija.
Urnisao sam patuljka dok nisam dobio saučesnike u tom uništenju.
Pozdravio Anhela više puta.
Inspiracija igre Blood&Glitter top15.
I onda Jermenija mojih glasačkih 12 poena pobeda! Mislim da mi nikad favorit nije pobedio. 😂
 
Back
Top