ee Estonija 2023: Alika - Bridges

Uzela isti plasman ko Nechayeva i jedno mjesto slabije od GTY, e sad sam stvarno vidio sve.
Da slavi ovo ko dvije pobjede 💀
 

Ne znam zasto se ovaj dim i svetla na pocetku nisu videli u kadrovima na TV, kao i prelepe animacije na sredini pesme.

Jel se rotirao ovaj deo bine kod jos nekog izvodjaca?

Inace ona je odvalila sa pevanjem i drago mi je sto je zauzela 8. mesto.
 
Apsolutno predivna pesma uz izuzetnu interpretaciju, precizna i tačna u svakom svom delu. ❤️
Nastup mi jedino nije 100% legao, sem duha na klaviru koji je super.

Drago mi je da je žiri prepoznao kvalitet i da je :ee: došla do zasluženog top 10 plasmana! Trebalo je i bolje da prođe, što se mene tiče.
 
Jel ikome ova pesma konceptualno identična Tamarinom Proudu
 
Ne podnosim ovu pjesmu. Rezultat najveći horor ikad, s 20 bodova publike osmo mjesto 🙄
 
Možda konceptualno, ali Tamara je donela pesmu, prenela emociju, za razliku od ove drvene Marije.
Alika je, po mom skromnom misljenju, prenela mnogo vise emocije od ovogodisnje pobednice, ako vec nije od Tamare.
 
Joj meni ovo omiljena izvedba 2023. Od bottom 5, do 🤩 🌟, koliko je ova žena umela da iznese sve to. 🥂🙌 Skoro samo ovo gledam od izvođenja i svaki put otkrijem neki novi detalj..😍🤩 Stajling je čaroban...ubedljivo moj omiljeni ove godine..
Alika Milova, alal ti majka ženo, devojko, šta god da si.. ❤️
 
Jedino su mi se dopale animacije na ekranu i to što su je sredili da izgleda u skladu sa svojim godinama. Na nacionalnom izboru mi izgledalo kao da je bar deset godina starija.
 
Back
Top