Evrovizijski studio 2023

PZE 2023 CHODINE REAKCIJE #7: Frajle, Nadia, Hercenšlus, Eegor

 

PZE 2023 CHODINE REAKCIJE #8: Angellina, Ivona, Igor Vince & Bane Lalić, Igor Stanojević

 
U susret Pesmi za Evroviziju 2023, predstoje nam tri polučasovne epizode kroz koje ćemo se podsetiti naših ranijih nacionalnih izbora i proćaskati sa učesnicima PZE 2023.

ODBROJAVANJE DO PZE 2023 | Ep. 1 | Gosti: Hurricane, Savo Perović, Chegi & Braća Bluz Bend, Nađa
🕓 Premijera danas u 16:00


 
ODBROJAVANJE DO PZE 2023 | Ep. 2 | Gosti: Nadia, Doris Milošević, Frajle, Eegor
🕓 Premijera danas u 16:00

 
ODBROJAVANJE DO PZE 2023 | Ep. 3 | Gosti: Hercenšlus, Boris Subotić, Princ, Filip Žmaher
🕓 Premijera danas u 10:00

 
ESC NOVOSTI (S5:E7) / 4.3.2023.

 

Evrovizija 2023 / SRBIJA / REAKCIJA: Luke Black - Samo mi se spava


 
ESC NOVOSTI (S5:E8) / 11.3.2023.

 
PZE 2023 ODJECI - Intervju sa Princom (pobednik publike na PZE)

 
Slažem se.
I Choda postaje sve bolji u intervjuisanju, fino vodi razgovor i pita interesantna pitanja...
Da, ne pita onih 90 % uobicajenih pitanja kao ostali. Mogu misliti kako je umetnicima moraju da odgovaraju na uvek ista pitanja. Koja je poruka Vase pesme tipa.
 
Ponadao sam se da ce pitati Teyu zasto nema pesme "Sudnji dan" na engleskom. Interesuje me kako to na engleskom zvuci, jer mi je "Sudnji dan" tada na izboru bila jedna od najboljih.
Inace su mi ovde simpaticne, dok su mi u spotu manje simpaticne. Svakako im zelim dobar plasman.
 
Slažem se.
I Choda postaje sve bolji u intervjuisanju, fino vodi razgovor i pita interesantna pitanja...
Da, ne pita onih 90 % uobicajenih pitanja kao ostali. Mogu misliti kako je umetnicima moraju da odgovaraju na uvek ista pitanja. Koja je poruka Vase pesme tipa.
Hvala puno 🥰

Ove godine zbog posla dosta manje sadrzaja nego lani ali sam srecan sto prica traje, lepo je ovo iskustvo za mene :)
 
INTERVJU: Remo Forrer ( :ch: Švajcarska 2023 )

 
ĆASKANJE: Joker Out ( :si: Slovenija 2023 )

 
Back
Top