fi Finska 2024: Windows95man - No Rules!

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,676
Points
118
jv2Nue2.png

Finska će svog predstavnika na Pesmi Evrovizije u Malmeu ponovo odabrati na nacionalnom izboru. "Uuden Musiikin Kilpailu 2024" stiže veći nego ikad pre i održaće se u Nokia areni u Tampereu 10. februara sa početkom u 20 časova. Prijava pesama trajala je od 21. do 24. avgusta. Imena sedam izvođača biće saopšteno 10. januara, dok će pesme biti predstavljene od 11. do 19. januara. Pobednik će biti izabran kombinacijom glasova žirija i glasova publike.

U revijalnom delu šoua nastupiće Kaarija i drugi vrhunski finski izvođači. Prodaja ulaznica počinje 5. oktobra u 8 časova, po ceni već od €29,90 za ograničeni pogled na scenu, dok će se ostale ulaznice prodavati po sledećim cenama: €39,90 / €49,90 / €59,90 / €69,90 / €79,90. Finalu će od 17 časova prethoditi UMK žurka, uz evrovizijski disko na prvom i trećem spratu. Publika mora doći u arenu najkasnije do 19:30, kada počinje šou pred finale. Po završetku finala, tj. od 22:00 do 02:00 održaće se UMK after party na kom mogu da prisustvuju samo stariji od 18 godina.

Nokia arena

gdxwoLW.jpg


Učesnici (poslušajte pesmu klikom na naziv):
  • Cyan Kicks – Dancing With Demons
  • Sexmane – MANIA
  • Sara Siipola – Paskana
  • Jesse Markin – Glow
  • Windows95man – No Rules!
  • Sini Sabotage – Kuori mua
  • Mikael Gabriel x nublu – Vox populi

POBEDNIK: Windows95man - No Rules!

 
Last edited:
Od Finske očekujem pobedu u narednih par godina, ne mislim da im je voz prošao, stekli su kontinuitet. Zanimljivo je da su oni iskočili taman kad je Danska počela da šalje loše pesme u nizu 😂
 
Jeste, nakon ovogodišnje dominacije, baš će spasti na jeftini šlagerčić. :cautious:
 
Joj Finaca 😀

Erika Vikman, my beloved 🫶🏻 Iskreno mislim da bi ona stvarno mogla da pobijedi na Eurosongu, pogotovo ako EBU smanji procenat žirija. Naravno ako pjesma bude ikonična kao Cicciolina.
 
Last edited:
"Finalu će od 17 časova prethoditi UMK žurka, uz evrovizijski disko na prvom i trećem spratu."

Jel možemo samo na ovo? 😎 Koliko to košta? 🤩🥳
ja ću na treći sprat...
 
Ne može samo to, mislim možda može, ali da platiš kao da ideš i na glavni šou :D
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne može samo to, mislim možda može, ali da platiš kao da ideš i na glavni šou :D
Hoćeš da me vodiš? Ti idi u publiku za glavni show, ja ću na esc disco! 🙌🤣
 
Nisam planirao da idem u Finsku pre proleća :LOL:
 
  • Haha
Reactions: Mrm
Ne verujem, mislim da su oni odavno nezainteresovani za ESC. Svojevremeno je trebalo da ide Sleepwalker, umesto one bledunjave baladice 2000. To je bila šansa, eventualno da su pokušali par godina posle. Sada, teško.
 
Aksel je nešto najlepše, posle Mamas naravno, što se desilo neodržanoj ESC 2020. godine! :cry:


Ova balada, ova izvedba, ova boja glasa, ovaj tekst, ovo, ma ovo nagoni suze na oči.... 😭
 
Aksel je nešto najlepše, posle Mamas naravno, što se desilo neodržanoj ESC 2020. godine! :cry:


Ova balada, ova izvedba, ova boja glasa, ovaj tekst, ovo, ma ovo nagoni suze na oči.... 😭
Moje poslednje mesto 2020. 😂
 
Back
Top