Forumski izbor za najbolju kompoziciju Pesme za Evroviziju 22

Fin izbor,čak šta više jako sam zadovoljan!
Meni je iz prvog polufinala ispala samo Julija , a iz drugog Rocher Etno Bend, orkestar Ace Sofronijevića ,Jovana Stanimirović i Ivana Vladović.
 
A sad da dam svoj prilog u finalu ......vidim lepo ste glasali kao da sam i ja odabrao finaliste, osim možda 2 imena.
 
U svojim glasovima, iako nisu priznati zbog nedovoljnog broja postova, taj uslov nisam video, imam sve finaliste osim Ace Lukasa, ali iskreno iz bojkota njega nisam stavio, mozda je bod zasluzio. Iskreno mislim da ce ovako finale i izgledati i bice to jedno jako zanimljivo finale, ne u smislu neizvesnog pri glasanju, nego nece biti dosadno gledati ga
 
Glasajte i dalje - do sutra u 20 časova. Svi finalisti su već dobili prve poene, tako da niko neće završiti sa nulom. 👏
 
U svojim glasovima, iako nisu priznati zbog nedovoljnog broja postova, taj uslov nisam video, imam sve finaliste osim Ace Lukasa, ali iskreno iz bojkota njega nisam stavio, mozda je bod zasluzio. Iskreno mislim da ce ovako finale i izgledati i bice to jedno jako zanimljivo finale, ne u smislu neizvesnog pri glasanju, nego nece biti dosadno gledati ga
Ista stvar!
 
Sada sam sastavio glasove za finale i odnos glasova je 7:3 za prvo polufinale ;)
 
Propustio sam da glasam u polufinalima. Žao mi je što Euterpa nije prošla. Pola poena sam poklonio bukvalno, poeni od 1 do 5 su mi potpuno van ESC konteksta.
 
Pa odlični finalisti, samo bih eto Juliju ubacio ali i ona mi je bila od 8-10. mjesta. Očekujem nju da iznenadi uživo
 
Još jednom sam se uverio koliko su žene superiornije ove godine na PzE (kao i mnogo puta pre). Od 10 glasova u finalu, devet je otišlo ženama 🙌

day of the girl GIF by Feibi McIntosh
 
Već imamo više glasača nego u polufinalu! Zanimljivo je da nijedna pesma nije dobila poene od svih glasača. Glasajte i dalje. Očekujem vaše glasove do 20:00!
 
Glasao i uglavnom mi samo neki sitni poenčići nisu prošli u finale. Prvo polufinale mi je mnogo jače od drugog. Sličan rezultat očekujem i u pravim polufinalima, a baš me zanima da li će se pobednik poklopiti.
 
Glasajte, glasajte i glasajte! Da vaš favorit pobedi, pošaljite poruku sa poenima po evrovizijskom sistemu :D Imate još 8 sati da se odlučite.
 
Najbolja pesma objektivno je:

Julijana Vincan - Istina i laži​


A subjektivno mislim da ce da pobedi Aca Lukas
 
Još sat vremena i zatvara se glasačko mesto. 🎻 Ko nije, a ispunjava uslov od bar 15 napisanih poruka na forumu, neka glasa što pre 🎷
 
Back
Top