FSC Šampionat: 2009 - 2020

Koji sistem glasanja bi trebalo primeniti u finalu?

  • Evrovizijski sistem glasanja (1-8, 10 i 12 poena)

    Votes: 14 60.9%
  • Sistem glasanja kao u Drugoj šansi

    Votes: 9 39.1%

  • Total voters
    23
  • Poll closed .
Zanimljivo poređenje iako je razlika između njih dve fazon 50 godina. 😂
 
Da, strasno izgleda.
Madona je uspela zahvaljujuci 10% talenta i 90% rada, po mom misljenju.
A ovo sto sada radi da bi ostala primecena samo pravi jos vecu razliku izmedju nje i Šer kao svetske zvezde.

One godine kada je Madona trebala da odrzi koncert u Bg, pa nije nego na Jazu u CG, imala sam zelju da idem da je gledam.
Sledece godine kada je bila na Uscu, nisam htela da idem na njen koncert kada sam odgledala njen zivi nastup sa turneje. Nikada nije imala glascinu, samo skandale od prvog dana na sceni.
 
U Americi je sve biznis. Mislim da se to bolje vidi iz drugih delova sveta nego tamo.
Nista cudno sto Madona ne moze da prevazidje cinjenicu da je na zalasku. A doprinela je i tim novim izgledom koji odbija fanove.
 
Pa da, naprosto i ono što je dobro uradila do sada postane degradirajuće kada vidimo koliko se trudi da i dalje bude luda, a tako gubi svoju relevantnost.
Nasuprot tome Cher ostaje relevantna i održava se postignutim uspehom. Plus ima i Oskara. :D
 
Sad sam sve natenane ispratio.
Prvo bih cestitao MilanuB sto je uspeo da uspesno iznese ovaj Sampionat i priredi nam odlicnu zabavu. Svidelo mi se i eksperimentalno glasanje, ali sam vise za ovo klasicno Evrovizijsko. Finale kako vizuelno, revijalno tako i glasanje je bilo zanimljivo. Zaista sam uzivao kao neko ko je posmatrao sa strane. Veliko bravo.

Kao drugo, cestitke Bebiju na pobedi (ne znam da li zbog toga sto si mozda najomiljeniji ili zbog pesme hahah) i drago mi je sto je bio sa pesmom koja mi je TOP. Volim tu pesmu. Uzivaj u ovom retkom trenutku. (y)

Generalno sam zadovoljan sa rezultatima. Svidja mi se TOP 5 jer su i kod mene bili u TOP 5 osim Hooverphonic koji su mi bili na 6. mestu. S obzirom da su u DS ostale neke TOP pesme, za 12p se uopste nisam dvoumio i lagano je dobila Celine Dion. Volim tu pesmu.

Svakako je ovo bilo jedno prelepo izdanje i nadam se da ce biti jos tako neko. :giggle:
 
Back
Top