FSC Šampionat: 2009 - 2020

Koji sistem glasanja bi trebalo primeniti u finalu?

  • Evrovizijski sistem glasanja (1-8, 10 i 12 poena)

    Votes: 14 60.9%
  • Sistem glasanja kao u Drugoj šansi

    Votes: 9 39.1%

  • Total voters
    23
  • Poll closed .
Meni je odlična pesma Mad about you i sećam se da sam je slušao dugo i ne sećam se da li sam učestvovao tada kada si je slao. Tako da ova spoznaja da si slao tu pesmu mi je očaravajuća, e tu nam se Vodolije ukrštavaju. 😚♒🏺
Divan komentar! Hvala. :love:
Jesi, učestvovao si i dao si mi tada 6 poena, a slao si Jamiroquai - Virtual Insanity i nažalost ispao u polufinalu.

Inače, ispostavilo se da je sada kod mene u finalu briljirala "katolićka koalicija". 😁 Od 6 poena naviše su svi dobili.
 
A sada pet poena, pa dobro, vredi za 12icu svakako. 😄

Jaooo Jamiroquai, ne znam zaista šta mi je u glavi kad šaljem neke pesme, ali to je neka inercija. 😆😍
 
Sta fali Jamiroquai-ju, lep Indijanac, interesantne pesme, meni cista egzotika. 😍

Poeni u takmicenju gde se znaju imena forumasa su vrlo intrigantni. Bas zato sam davala glasove iskljucivo pesmama koje mi odgovaraju u ovom trenutku, bez sentimenta ka odredjenim hitovima i vrhunskim izvodjacima. Nema razloga za bilo kakvo nezadovoljstvo. Naprotiv.
Potrebna nam je raznovrsnost, sve pesme su bile odlicne i zasluzile su da se pojave na ovom takmicenju, i finalisti i polufinalisti, zato sam bila tako zadovoljna pri preslusavanju i glasanju.
Definitivno mi je ovo fenomenalna ideja da se ponove takmicarske pesme sa starog Foruma.
Milanu cestitam na ultra perfektnoj organizaciji i prezentaciji vidjenog, svaka cast! ❤
 
Cestitke Bebi, ja sam te stavio na 11. mesto ali oprostices.
 
Ma opušteno, hvala svima na čestitkama! ❤️
 
Čestitke pobjedniku na pobijedi, organizatoru na organizaciji i svim ucesnicima na ucestvovanju !
 
Čestitke Bebiju na pobedi, veliki hit i zaslužen trijumf. Milanu svaka čast na organizaciji, trebalo je izgurati i nalaziti vremena skoro dva meseca, a on je to sve sam postigao.
Hvala svima koji su glasali za Toma, skroz lep plasman na kraju iako sam dospeo do finala pomoću druge šanse. Na kraju samo tri mesta niže nego plasman sa originalnog FSC-a što je odlično.
 
Bravo Bebi! Od početka sam navijao za Cher i Tinu, doduše malo više za Tinu (Golden Eye mi je takav vanremenski hit ❤️ - a Tinu preobožavam, nadam se da će se desiti neki FSC koji neće biti tako rigorozan po pitanju ograničenja, da pošaljem i neku Tininu pesmu - za moju dušu, pa kako prođe, nek' prođe), ali i Cher svakako zaslužuje pobedu - 10 poena od mene. S obzirom da sam se ovde prijavio više da bih popunio broj, nisam se pokajao, bilo je zabavno; mnogo mi žao što se Gloria nije našla u finalu, tu bi svakako dobila još jednom najviše ocene od mene, ali žestoka je ovo bila konkurencija. Sve pohvale @MilanB za organizaciju, Tea nam je postala naročito simpatična nakon ovog angažmana kao voditeljke.
 
Hvala Boxy! 😍 slao sam i ja Tinu Turner sa Simply the best i bila je u opticaju da bude deo preselekcije, al’ nekako je ipak pala odluka na Cher jer više mi je ona životna muza. Drago mi je da je Micky poslao legendarnu pesmu i nadam se da ćemo i od tebe čuti neki predlog od Tine, ima zaista skupe pesme.☺️
 
Bravo Bebi! Od početka sam navijao za Cher i Tinu, doduše malo više za Tinu (Golden Eye mi je takav vanremenski hit ❤️ - a Tinu preobožavam, nadam se da će se desiti neki FSC koji neće biti tako rigorozan po pitanju ograničenja, da pošaljem i neku Tininu pesmu - za moju dušu, pa kako prođe, nek' prođe), ali i Cher svakako zaslužuje pobedu - 10 poena od mene. S obzirom da sam se ovde prijavio više da bih popunio broj, nisam se pokajao, bilo je zabavno; mnogo mi žao što se Gloria nije našla u finalu, tu bi svakako dobila još jednom najviše ocene od mene, ali žestoka je ovo bila konkurencija. Sve pohvale @MilanB za organizaciju, Tea nam je postala naročito simpatična nakon ovog angažmana kao voditeljke.
Nadam se da ce opet neko organizovati neki FSC u 80’s stilu kao na starom forumu 🤗😍
 
Back
Top