ge Gruzija 2022: Circus Mircus - Lock Me In

Ja u većini slučajeva volim gruzijske pesme na ESC, ali ovo mi je baš loše. Sumnjam da će mi i nastup popraviti mišljenje.
A i ovo neobjavljivanje videa zbog rata u Ukrajini mi deluje kao jeftino skupljanje poena... ako vas to toliko potresa, ne morate ni na ESC.
 
Ja u većini slučajeva volim gruzijske pesme na ESC, ali ovo mi je baš loše. Sumnjam da će mi i nastup popraviti mišljenje.
A i ovo neobjavljivanje videa zbog rata u Ukrajini mi deluje kao jeftino skupljanje poena... ako vas to toliko potresa, ne morate ni na ESC.
Bukvalno.
 
Ovo ako bude imalo iconic nastup može zapravo dobro da prođe. Ali sumnjam, nešto mi Gruzija nikad nije efektna s nastupima, osim možda sa Ninom Sublati kad je bila.

A pesma je meni kul skroz, zamišljah mnooogo veći smor od ovoga, ovo je slatko 😁

Nego ne znam sad gde da je smestim više na listi, već previše pesama ima.
Je l' ima negde po netu ono kao ili/ili, pa da me pita za sve pesme tako po dve pa da odaberem jednu, i onda mi samo razvrsta? 🤣
 
Pa po meni su zadnjih godina skoro uvijek imali nastupe bolje od pjesama.
 
Meni ne želi da prikaže video, piše da podržavaju Rusiju 😮
 
Nema videa, u pitanju je njihova poruka. Zapravo piše da osuđuju rusku invaziju Ukrajine, čak im je i Rusija ispisana malim slovima.
 
Odlično, nova pesma na zadnjem mestu moje liste.
Isto. Mislio sam da ne moze gore od Letonije, Moldavije i San Marina, ali oni su to uspeli i cestitam. Nakon odlicnih 5 godina i u vrhu moje liste, red je ,valjda, da sad zauzmu lagano poslednje mesto i malo da mi olaksaju 2. pf-e. Za utehu se nadam da ce bar nastup da bude priblizno ok.
 
Season 3 What GIF by On My Block
 
Back
Top