ge Gruzija 2024: Nutsa Buzaladze - Firefighter

Nisam fan pesme i dalje, medjutim, nastup je zaista vrhunski. Drago mi je da su konacno (ponovo) u finalu. Videcemo koliko ce daleko ici, zavisi od zirija.
 
Sad vidim da su izvukli Sopho iz 2007. da im čita glasove, jedva čekam da vidim na šta liči 😍
 
Grozan mi je konačan plasman. Mada, možda ih malo uteši činjenica da su posle xy godina finalu, skroz zasluženo zahvaljujući ovoj lutkici 🥰

Žiri je Nutsu stavio iza Austrije, Kipra i Luksemburga 🎭🤬
 
Tačno na mestu gde sam pretpostavio da će biti. Problem je sama pesma i ništa drugo. A Nutsi stvarno svaka čast na svemu prikazanom. (y)
 
Meni se kod ove pesme jedino svideo onaj deo gde peva “put out the fire” i to je to. Cela pesma je bas neka splacina koju je nastup malo izvukao.
 
Bravo za Gruziju! Nutsa servirala vokalno, izgledom, pokretima, vladala je scenom. Razgovetnije peva nego na audio snimku a meni čak i to prepevavanje ne zvuči loše mada moram da priznam da u nekim trenucima zvuči kao da viče :D I da, zaslužila je bolji plasman u finalu. Drago mi je jer su ušli u finale posle 8 godina. Valjda će prekinuti loš niz i naredne godine 🫠
 
Od starta sam imao utisak da ona meni liči na neku drugu pevačicu i shvatam da mi u stvari dosta liči na našu Angellinu. :)
 
Back
Top