nl Holandija 2024: Joost Klein - Europapa

Evo , upravo Eurovisionworld promenio, kvarno .. Sad odjenom na Poll ne moze da se glasa iz svoje zemlje!! !!
Pa 80 posto vec postojecih glasova je od glasaca iz svojih zemlja. Kao i nasi glasovi! 😅😅😅😅😅

Sto onda ne poniste glasove pa ponovo??
Ovo je smejurija!
 
Ok, ovo je jezivo sa Esc world. Promenili pravila igre za vreme utakmice!
 
Da. Bas uzasan potez. Ok, evo ako je Joost razlog i ako se plase da ce izgubiti kockare svojih namestaljki, ok, videce se sada ko ce glasati iz drugih zemalja.

Ali da ne poniste sve glasove pa iz pocetka je totalno kriminalno!
(I samim tim mozda se bas sada neve videti nikakva slika jer su uracunati glasovi zemalja i sad odjendom ne)
 
Da, trenutno stanje na toj anketi je sad irelevantno, jer dosta je tu glasova uračunato za svoju zemlju.
 
To su mislim radili i 2022, zbog Spanaca i (valjda) Jermena. Svakako bih rekao da je tako relevantnije, zato sto se na ESC ne moze glasati za svoju zemlju. Onda bi bilo posteno da se anketa ponisti i da se glasa iz pocetka, kad je vec tako.

Evo , upravo Eurovisionworld promenio, kvarno .. Sad odjenom na Poll ne moze da se glasa iz svoje zemlje!! !!
Pa 80 posto vec postojecih glasova je od glasaca iz svojih zemlja. Kao i nasi glasovi! 😅😅😅😅😅

Sto onda ne poniste glasove pa ponovo??
Ovo je smejurija!
Iz ciste radoznalosti, moram da pitam, cemu ovoliko reagovanje u odbranu Holandije? Nadam se da nema veze sa nedavnim napadanjem Hrvatske na njihovoj temi, posto se njih dvojica percepiraju kao najveci kandidati za televoting vrh 🤔
 
To su mislim radili i 2022, zbog Spanaca i (valjda) Jermena. Svakako bih rekao da je tako relevantnije, zato sto se na ESC ne moze glasati za svoju zemlju. Onda bi bilo posteno da se anketa ponisti i da se glasa iz pocetka, kad je vec tako.


Iz ciste radoznalosti, moram da pitam, cemu ovoliko reagovanje u odbranu Holandije? Nadam se da nema veze sa nedavnim napadanjem Hrvatske na njihovoj temi, posto se njih dvojica percepiraju kao najveci kandidati za televoting vrh 🤔
Mogu da imam bol u usima zbog hrvatske pesme, a mogu i da skacem po ceo dan od srece koliko mi se svidja Europapa.. Sa druge strane: mogu i samo da se zabavljam.
U ovom slucaju izbacujem moje misljenje o trenutnim dogadjajima. 🥰
 
Ne znam ko potencira priču da je Holandija neki rival Hrvatskoj kod publike kad je Holandija 5. na kladionicama, 10. na aplikaciji (6. u drugom polufinalu). Volim pesmu, ali realno neće biti ni u top 5, verovatno ni u top 10.

Pretostavljam da će kod publike posle Hrvatske najviše da imaju Ukrajina, Izrael, Italija, Austrija, itd. Možda čak i Estonija/ Finska. Kod žirija će svakako Hrvatska mnogo bolje da prođe jer je pesma na engleskom, bejsik je i keči + je glavni favorit pa će po inerciji da ide u top 5.
 
Pričate o predrasudama koje imaju ljudi sa "zapada" na isti način, tj. iznošenjem predrasuda na njihov račun.

A ovo za ankete je odavno trebalo da se uvede da ne može svako da glasa za svoju zemlju, tako su i Hurikanke bile pri samom vrhu :LOL:
 
Ne znam ko potencira priču da je Holandija neki rival Hrvatskoj kod publike kad je Holandija 5. na kladionicama, 10. na aplikaciji (6. u drugom polufinalu). Volim pesmu, ali realno neće biti ni u top 5, verovatno ni u top 10.

Pretostavljam da će kod publike posle Hrvatske najviše da imaju Ukrajina, Izrael, Italija, Austrija, itd. Možda čak i Estonija/ Finska. Kod žirija će svakako Hrvatska mnogo bolje da prođe jer je pesma na engleskom, bejsik je i keči + je glavni favorit pa će po inerciji da ide u top 5.
Austrija da bude u vrhu kod publike u finalu?? Meni realno to zvuci da mozda ni u finale nece uci, ta pesma neuporedivo losija od Austrije prosle godine, ako je Austrija prosle godine tako slabo prosla, onda ova tek nema sanse, takodje i pesma Austrije je bila i 2022.godine mnogo bolja i zanimljivija nego ove 2024.godine, ne znam zasto su ljudi ubedjeni da ce Austrija pa cak i Finska ostvariti sjajan plasman, a bukvalno ni malo ne bih bio sokiran da oni cak ni u finale ne udju, iako sam publika glasa, takodje negde videh misljenje da je UK mamac za ziri i pisu da ce jako lepo proci kod zirija, ne znam samo u kom univerzumu haha
 
Ne znam da li su svi zapadnjaci takvi svi niti bih generalizovao sve, niti se secam tih Holandnjanki niti sta su pevale, niti kako izgledale, ali budimo iskreno ruku na srce, za Hurricane su mozda cak i imali pravo, ono je bila ne samo pesma, nego i najneukusnija koreografija, spot i odevna kombinacija koju je ikada imao neki nas predstavnik.
Kako kome, meni su bile odlicne i svaka im cast!
 
Kako kome, meni su bile odlicne i svaka im cast!
To mi je čak najlosija pesma koju smo ikada poslali na ovo takmičenje iskreno, možda mi je i Marko Kon zamisli bio bolji,to je bila retka godina iskreno da nisam podržavao toliko nasu pesmu, a uvek obicno navijam za Srbiju kakvu god pesmu da pošaljemo.
 
OPA! Ponistili su glasove!
E sad napokon cemo moci sve lepo da vidimo!
Ajmo dijasporo! 🇷🇸👏👏😅😅😅
 
Ne znam sto tako nije od pocetka. Ovako je bezveze prekidati pa sve opet.
 
Back
Top