hr Hrvatska 2024: Baby Lasagna - Rim Tim Tagi Dim

Imat će valjda neku interakciju s publikom u nastupu. Moglo bi biti fora s obzirom da je scena okružena publikom
 
Mačka će se zapaliti, navodno ima vatru i pirotehniku tokom cijele 3 minuta
 
Sada jbg izgleda kao plesaci stopio se, umesto da se istakne, nepopularno misljenje mozda ali i Teya i Lazanja imali mnogo bolji kostim na Dore, posebno Lazanja koji ima losiji kostim od Teye, ipak nadam se posto su menjali i prezhodnih godina i na probama i pre partyjima i ove godine su menjali stajlinge da je ovo samo za prvu probu, inace Lazanja tesko moze pobediti sa ovim kostimom previse je mess
 
@itsdjole

Jos od Dore mi zbog stajlinga malo i tog stava, face podseca na Damiana u pravu si to sve vreme govorim i mislim, sto moze biti mana, jer ima mi nekako takav vajb, kada vidim ovaj kostim tek sada shvatam koliko je njegov stajling na Dori i onim koncertima i spotu bio super, svi stajlinzi su mnogo bolji nego ovaj sa kojim ce nastupiti na Evroviziji(ako je to stajling za evroviziju)
 
Zašto mi liči u faci na Damiana iz Maneskina?

Ne znam, zbunjen sam što se tiče outfita. Možda će morati da mi se slegne. Ovaj milje od babe prsluk mi se ne sviđa
Pa meni osobno cijelo vrijeme i djeluje kao da pokusavaju od njega napraviti Damiana, a on jednostavno nema taj seksipil i aroganciju da bude Damiano
 
https://www.reddit.com/r/eurovision - Staging wise, the set-up is similar to when Baby Lasagna swept the board at Dora 2024 – elements of traditional dancing, Baby Lasagna in giant frilly sleeves, great use of the whole stage. BUT the whole performance has been polished up for Malmö, from the dance routine to the herd of neon farm animals on the LED wall. Dancing neon cats make an appearance right at the end – surely this will have some pyro? We’ll meow back as soon as we know…
 
Gornji deo kostima mi je dobar. Donji deo izgleda kao da nosi belu trenerku sa najkonzervativnijim mogućim martinkama koje su mi više za izlazak u grad nego za nastup na Evroviziji. Ja prvi volim ovakve čizme, ali za ovakvu pesmu su trebale neke malo naglašenije i gabaritnije čizme.

Frizura i šminka su mi okej, izgleda manje dated sa ovom frizurom.

Mislim da mogu da zamislim ovo kao pobednički izgled, ali moglo je to bolje.
 
Ne znam koliko će se istaći milje rukavi od belih pantalona, trebalo je samo milje da bude jedina bela stavka
 
Back
Top