Meni je presmešno, ali mojoj majci nije njoj je dan upropašten.
Slavimo juče slavu i naravno ostave se otvorena vrata od letnje kuhinje da se proluftira, al uvek ima klizna vrata koja su mrežasta i nisu baš onako tanka da može lako da se pocepa. I neka mačka koja je vrebala u sred noći obije kuću, iscimala se žestoko da razvali ta mrežasta klizna vrata i haos napravila, jela prase negde se popišala onako baš kurvinski skroz.
Tako da, smejem se apsurdu da mi mačka obija kuću, krade prase i još se popiša da se zna da je bila.