IN MEMORIAM: Erin Navan

Milos-S

Urednik foruma
Staff member
Global Moderator
OGAE član
Joined
2 Feb 2022
Messages
1,302
Points
118
Dobro jutro svim clanovima nase zajednice..........

Nazalost, ovaj dan zapocinjemo na najgori moguci nacin...........nasa draga Erin Navan je zauvek napustila ovaj svet 😭 😭 😭

Ovo je, bez ikakve dileme, jedna od najvecih tragedija koja nas je ikada zadesila, a svakako najveca od kako smo se vratili. Najcrnji dan kako za nasu FSC zajednicu tako i za forum u celini.

Ono sto sigurno mogu da kazem je da je, za ovo relativno kratko vreme koliko je bila sa nama, Erin ostavila neizbrisiv trag na nasem forumu. Iako se nismo znali licno, moj subjektivni osecaj je bio kao da sam je poznavao godinama i zao mi je sto nikad nisam dobio priliku da joj i javno napisem koliko mi je znacilo sto je bila sa nama 😰

Debitovala je na FSCu koji sam upravo ja organizovao i od samog pocetka mi se svidela njena pozitivna energija ali i njen muzicki ukus koji se u velikoj meri poklapao sa mojim. Ona toga nije bila svesna ali bezbroj puta, kada sam se osecao lose i depresivno, upravo mi je ona vracala osmeh na lice svojim postovima i svojom pozitivom koja ju je krasila. Bukvalno je bila kao "dobri duh iz lampe" koji je uvek bio tu za nas da nas razveseli i oraspolozi. Kada smo povratili forum, odmah sam rekao da moramo Erin javiti da smo ponovo online jer....kako poceti FSC ponovo a nasa Erin nije sa nama 😭

Svakako, ovu zasebnu temu cemo koristi da joj odamo postu i oprostimo se od nje onako kako dolikuje i kako je zasluzila............a sudbina je namestila tako da se upravo ja, kao osoba koja joj je prva pozelela dobrodoslicu na forum, sada i prvi javno od nje oprostim. Sto se tice njenog FSC predloga, mi smo kao rukovodstvo doneli odluku da pesma ostane na takmicenju i da se takmici kao da se ove kosmarne okolnosti nisu desile. I to je jos jedan nacin da joj svi zajedno, kao community, odamo postu. Ujedno, poslala je listu Replay-u dan pre ovog tragicnog dogadjaja tako da, i sa tehnicke strane, nece biti problema.

Pocivaj u miru draga Erin, necemo te zaboraviti nikada. Zauvek ces ostati deo nase FSC porodice i bices i dalje sa nama kroz postove koje si ostavila ali i kroz pesme koje si slala na ovo takmicenje. Pozdravi nam naseg dragog BoyanSerbia gore a mi koji smo ovde cemo se postarati da se vasa imena nikad ne zaborave. I za sam kraj.........pesma sa kojom si debitovala na FSCu i koju danas pustam u tvoju cast. Zbogom 😰

 
Ja sam se rasplakao..iako je nisam dugo poznavao.. Počivaj u miru Erin 🥹😪
 
Ovo je strašno. Zatečen sam i jako tužan.

Erin je bila jako zabavna i opuštena kao deo Slušamo FSC-a i na poslednjem slušanju smo se pitali gde je i zašto je nema. Nedostajaće. :(

Ovo je samo još jedan podsetnik da bi trebalo da jedni druge tretiramo, ako nikako drugačije, bar sa poštovanjem, jer se nikad ne zna šta nosi život.

Počivaj u miru, Erin. ❤️ Porodici najiskrenije saučešće.
 
Bez teksta sam. :( Draga Erin, počivaj u miru.
 
Ovo je stvarno strašno, muka me je uhvatila kad sam video naziv teme. Erin, počivaj u miru i moje saučešće porodici. Strašno je što nas je napustila jedna takva osoba 😢 koliko sam je poznavao ovde uvek je bila prijatna, druželjubiva, opuštena i nedostajaće. ❤️
 
Boze strasno, najezio sam se kad sam video naziv teme, pretuzne vesti. Pocivaj u miru, Erin ❤
 
O Bože, zaista sam ostao zatečen ovom vešću. Ne znam ni šta bih napisao. :cry:
Nedostajaće nam Erinina pozitivna energija. Neka počiva u miru. Saučešće porodici.
 
Tužna vest za našu forumsku zajednicu. Iznenada se ugasio život Erin koju ćemo pamtiti samo po dobrom i njenom značajnom doprinosu FSC-u. Nek' počiva u miru. :confused:
 
Ja sam imao čast da poznajem Draganu lično i da provodim vreme sa njom u razgovoru i druženju. Bili smo dosta i bliski duže vreme i zahvalan sam što sam imao prilku da je upoznam.

Ja ću u petak otići na sahranu u Budvu i izraziću saučešće u ime svoje i u ime svih koji su je na neki način poznavali pa i ovako preko interneta.

Ova žena je bila jedno veliko svetlo dok je bila živa, nikad se nije osvrćala na loše okolnosti i bila je pozitivna do samog kraja. Kada bih i ja poklekao i počeo da se osvrćem na okolnosti ona je bila tu da me podigne i pomogne da shvatim da nikad ništa nije toliko strašno ni crno da Bog ne može da reši.

Zahvalan sam joj na svemu.
 
Bez reci sam, ostao sam zatecen. Nedostajace na forumu i na slusanju.

Nek pociva u miru i sacesce porodici.
 
Ljudii u ovim trenucima se shvata koliko je život prolazan. Danas te ima sutra te nema. Koliko je ovaj forum spojio ljudi i stvorio prijateljstva. Pogotovo vi što ste toliko godina u zajednici pre novog foruma. ❤️ Baš me je ovo pogodilo..
 
Ne znam sta da napisem. Zatecen, sokiran, ne znam.
Mogu da kazem da je Erin ostavila traga na ovom Forumu za kratko vreme.
Erin i ja smo imali velike planove sto se tice organizacije FSC. Hteli smo da nas dvoje organizujemo zajedno, imali smo temu i raspodelili zaduzenja. Bas se bila obradovala kada sam joj predlozio da organizujemo zajedno; kao i ja. Cak je napravila neki mini leksikon na koji bih ja odgovorio, a ona bi napravila banere na osnovu toga.
Znam samo da mi je rekla da cemo se vise posvetiti kada joj prodje slava. Culi smo se posle, ali onda neko vreme se nije javljala. Mislio sam da je mozda zauzeta i da ce se javiti kada bude slobodna da se posveti organizaciji. Medjutim....😢
Nisam je poznavao licno, ali kao da jesam.
Neka pociva u miru.
 
Ne znam sta da napisem. Zatecen, sokiran, ne znam.
Mogu da kazem da je Erin ostavila traga na ovom Forumu za kratko vreme.
Erin i ja smo imali velike planove sto se tice organizacije FSC. Hteli smo da nas dvoje organizujemo zajedno, imali smo temu i raspodelili zaduzenja. Bas se bila obradovala kada sam joj predlozio da organizujemo zajedno; kao i ja. Cak je napravila neki mini leksikon na koji bih ja odgovorio, a ona bi napravila banere na osnovu toga.
Znam samo da mi je rekla da cemo se vise posvetiti kada joj prodje slava. Culi smo se posle, ali onda neko vreme se nije javljala. Mislio sam da je mozda zauzeta i da ce se javiti kada bude slobodna da se posveti organizaciji. Medjutim....😢
Nisam je poznavao licno, ali kao da jesam.
Neka pociva u miru.

Ja ću se opet rasplakati. Pogotovo što se ovakva organizacija nikada neće dogoditi :(
 
Užasna vest.

Erin sam doživeo kao izuzetno prijatnu, dragu i druželjubivu osobu. Sećam se da je uvek bila puna entuzijazma kada se otvarala nova FSC tema i pamtiću kako smo se svi, uključujući u nju, večito šalili kako će kao poslednja glasačica odlučiti pobednika.

Neko veče smo je pominjali na Slušanju i pitali se gde je i jako mi je žao što nam više neće praviti društvo. 💔

Počivaj u miru, Erin.
 
Uf teško mi je ovo čitat, zatečen sam. Erin sam poznavao i prije nego je došla na ovaj forum, igrali smo zajedno pred par godina virtualni Survivor na jednom drugom forumu, imali smo zanimljivih trenutaka tad, bilo je zabavno, napeto, ludo, definitivno sezona nabijena raznim emocijama... tako da mi je baš bilo drago kad sam vidio da je došla ovdje kod nas da igra FSC i da se pridružila našoj forumskoj zajednici.

Ne znam, teško mi je sve ovo, počivaj u miru Dragana
 
Pretužna i preteška vest, ne znam ni šta da kažem. Iako mislim da nismo nikad direktno komunicirali, isto mi je uvek najpozitivniji utisak bio o njoj. Posebno zanimljiv i prijatan doživljaj nje ovde uvek.
Saučešće porodici i prijateljima.

Setih se da mi je na prethodnom FSC izdanju dala 12 bodova za Kerli - Legends. Krivo mi je što sam propustio da joj se zahvalim.
And innocence comes with wisdom
We're coming
We're already legends
We're just young
 
Back
Top