IN MEMORIAM: Erin Navan

Znam da ce se vremenom manje pisati ovde, sto je razumljivo, zivot ide dalje.
Moram priznati da sam jos uvek u neverici.

Bas sam sad pregledao privatne poruke koje sam imao sa Erin i u poslednjoj poruci mi je nagovestila da nesto nije dobro i da ce se javiti.

Postavicu ovde jednu njenu pesmu koja mi je bila jedna od najboljih prethodne sezone (TOP 5) i koja je od mene na Drugoj Sansi dobila 12p i da nije nje nikad ne bih cuo ovu lepu i emotivnu pesmu ( i McSteamy ima udela).

 
Znam da ce se vremenom manje pisati ovde, sto je razumljivo, zivot ide dalje.
Moram priznati da sam jos uvek u neverici.

Bas sam sad pregledao privatne poruke koje sam imao sa Erin i u poslednjoj poruci mi je nagovestila da nesto nije dobro i da ce se javiti.

Postavicu ovde jednu njenu pesmu koja mi je bila jedna od najboljih prethodne sezone (TOP 5) i koja je od mene na Drugoj Sansi dobila 12p i da nije nje nikad ne bih cuo ovu lepu i emotivnu pesmu ( i McSteamy ima udela).


Ovo je bila njena omiljena pesma u k pop žanru a možda i omiljena pesma ikada...

Kući sam, i prosto sam u neverici da sam uopšte išao tamo i zbog tako nečega.. Da nisam imao priliku više da je vidim niti da sednemo na čaj i kolače i da vodimo duboke razgovore o svemu i svačemu... Na granici su me pitali da li sam u Budvu išao turistički, u mojoj glavi se mislim, kamo sreće...

Dragana, bila si mi kao druga mama ili ti pak starija sestra. Uvek nasmejana uvek brižna. A ako nisi bila nasmejana uvek sam se trudio da se osmeh vrati. Naše prijateljstvo mi je značilo više nego što si ti najverovatnije to znala ili mogla da pretpostaviš. Hvala ti za sve savete koje si mi davala, sve knjige u koje si me uputila i dala da čitam, hvala ti za sve one lude momente u Survivoru gde smo igrali zajedno a niko od ostalih igrača to nije mogao da shvati. To je bila tvoja ideja i tu je naše prijateljstvo još više počelo da se razvija. Od jednog zloće, postao sam ti brat i sin. Hvala ti draga Dragana na svakom razgovoru u kasne sate, hvala ti što kad sam bio u najvećoj depresiji me nisi gurala ka altrrnativnim metodama i lekovima već si me gurala ka izvoru večnog života. Uvek si me podsećala na moj identitet i uvek si me vraćala na tu moju najveću radost u životu. Kad sam se ženio, mislim da si se ti najviše radovala jer si znala kroz šta sam prolazio, da bih do tog momenta došao. Hvala ti na tome.

Oprosti mi što više vremena nisam proveo uz tebe, i u razgovoru s tobom. Vreme se ne može vratiti i mi biramo hoćemo li se zadržavati na onom što je loše ili na onom što je dobro. Znam da bi ti htela da se zadržavamo na onome što je dobro bilo. To ću i činiti. Zauvek ćeš biti upamćena a sad se nadam da si kod Gospoda kog si toliko volela i da tamo više nema suza, nema bolesti... Pozdrav draga sestro moja...
 
Last edited:
Ja sam sad iščitao ostatak poruka u ovoj temu.
Nisam je poznavao a nismo bili nešto u komunikaciji na forumu a toliko mi je žao kao da smo se čuli svaki dan, a evo i sad sam vidio i da joj je mama umrla i ne mogu ni da zamislim kolika je tuga u porodici.

Neka im je laka zemlja. 😩🙏
 
Eto, nakon nesto vise od godinu dana od tragicnog dana, Erin je i dalje ostala u secanju. Ne mogu reci da cesto pomislim na nju i njeno pisanje ovde, ali tako svremena na vreme pustim neke od njenih pesama i setim je se. Evo tako ova, meni jedna od boljih njenih pesama.

Znam samo da bi ovaj forum bio jos veseliji, jer je ona uvek bila vesela i raspolozena. A meni je i dalje zao sto nismo uspeli da organizujemo FSC...🙁
 
Eto, nakon nesto vise od godinu dana od tragicnog dana, Erin je i dalje ostala u secanju. Ne mogu reci da cesto pomislim na nju i njeno pisanje ovde, ali tako svremena na vreme pustim neke od njenih pesama i setim je se. Evo tako ova, meni jedna od boljih njenih pesama.

Znam samo da bi ovaj forum bio jos veseliji, jer je ona uvek bila vesela i raspolozena. A meni je i dalje zao sto nismo uspeli da organizujemo FSC...🙁
Pesma sa mog baltičkog FSC-a na kom je bilo dosta bendova i nemačkih bendova. Evo njene prijave tadašnje, bilo joj je čudno što su oni bili debitanti.

Screenshot_20240309_180937_Firefox.jpg

Sećam se da je još neko komentarisao i za Santiano i za još neke bendove da je neverovatno da nisu učestvovali do tada.
 
I godinu dana kasnije..........tuga je jednako velika 😭

Zivis i dalje Erin.......kroz uspomene koje si nam podarila za ovo (nazalost) kratko vreme provedeno na forumu ali i kroz pesme koje si nam ostavila u amanet. Kao sto smo vec i rekli svi zajedno ranije....neces biti zaboravljena 🌹
 
Iako nismo imali neku komunikaciju na forumu, hvala joj sto mi je otkrila Santiano i more drugih pjesama i pjevača. ❤️
 
Back
Top