In memory of Erin Navan and Boyan Serbia

Da li želite da pesme koje su se takmičile na ovom izdanju dodamo na spisak ili ne?

  • Da

    Votes: 12 80.0%
  • Ne

    Votes: 3 20.0%

  • Total voters
    15
  • Poll closed .

Destry94

Ekspert
Joined
4 Feb 2022
Messages
2,490
Points
118
SA7BlLv.jpg


Pozdrav svima! U dogovoru s Ivanom ja sam pristao da budem taj koji će organizovati takmičenje nešto tipa kao fsc samo u sećanje na Erin Navan i Boyana Serbiu koji su bili forumaši sa nama ali su nažalost preminuli. Erin sam dobro poznavao ali Boyana nažalost nisam. Budući da nemam Bojanovu sliku onda nisam hteo da stavljam ni Draganinu već sam mislio da će njihove profilne sa foruma biti dovoljne. Ovaj spomenik je Erin sama sebi napravila kada je ispala u Survivoru koji smo igrali zajedno. Nekako sam se dosetio ovoga jer to na neki način pokazuje koliko je Dragana bila i šašava i da je umela da se šali i na svoj račun. I koliko god da je tužno sve to što se dogodilo ja iskreno verujem da bi ona volela da je pamtimo samo po dobrom i veselom pa ću to i raditi :).

Šaljete izvođače kojima je Erin Navan davala 8, 10 ili 12 poena u polufinalima i finalima, a takođe možete poslati i izvođače koje je ona slala. Što se Boyana tiče, šaljete samo izvođače koje je slao na fsc.

Lista izvođača koje možete da šaljete: https://docs.google.com/spreadsheet...AC2I4GizVQd2nV4RGN1BvCiZybNwWn8XyvTXDs0#gid=0

Rokovi su sledeći:

Rokovi za prijave 21.03.2023 od 13:00h do 26.03.2023 u 13:00h

Rokovi za finale će biti dati čim budem predstavio sve pesme.

Dogovor je da bude samo finale ma koliko god bude bilo prijava. Znam da nije baš idealna situacija niti povod neki dobar za slušanje pesmi ali se opet nadam da ćete uživati u istraživanju različitih izvođača i da ćemo Draganu i Bojana i na ovakav način ispoštovati!
 

Attachments

  • In memory of Erin Navan and Boyan Serbia.xlsx
    17.1 KB · Views: 20
Last edited:
Prijavljeni: 1. Replay 2. Milos-S 3. dodo 4. Boxy 5. NSTS 6. Leo Cezar 7. Storm 8. zeleni 9. Petar 10. Vax'ildan 11. Micky 12. Anhel 13. Pokahontas 14. Ivana 15. Tinte 16. Stefan28 17. Stole 18. Filhy 19. MilanB 20. Ro97 21. McSteamy 22. Endrega 23. Etica 24. Sparkle 25. Majsta94 26. rintintin 27. Destry94

Glasali: 1. Destry94 2. Stefan28 3. Boxy 4. McSteamy 5. Replay 6. dodo 7. Micky 8. MilanB 9. Tinte 10. Storm 11. NSTS 12. Zeleni 13. Stole 14. Vax'ildan
 
Last edited:
10 prijavljenih za sada. Možete slobodno da pišete ovde haha. Ja ću pokušati da malo napravim atmosferu veselijom koliko god je to moguće sa nekim momentima koje sam imao sa Erin recimo gde će i vama pokazati kakva je bila kao osoba. Naravno ako se svi slažu i žele da čuju neke pojedinosti iz njenog života i kakva je bila kao osoba. Za Bojana to ne mogu uraditi jer ga nisam poznavao ali eto za nju mogu.

Takođe. Rok za prijave će biti do 27og u ponedeljak u 13:00. Da ne bih sve sebi stavljao u nedelju. Malo je teže kad organizujete dve stvari u isto vreme haha.
 
Last edited:
Sad kada vidim da na spisku ima par meni jako dragih izvođača sa kojima sam ispao u polufinalima, a Erin ih je (logično) visoko nagradila, mi sve ovo deluje još tužnije. :(
Ali nećemo mračiti! Ovo je omaž za dvoje forumaša i tu smo da se podsetimo svih lepih stvari dok su se oni zabavljali sa nama uz ovu muzičku igricu.
 
Rok za prijave će biti do 27og u ponedeljak u 13:00. Da ne bih sve sebi stavljao u nedelju. Malo je teže kad organizujete dve stvari u isto vreme haha.
Dovoljno je što organizuješ, a sve propratne stvari su manje važne. Koliko ima prijavljenih?
 
Ja tek malopre video ovu temu. Videcu sta da saljem posto mi prvi izbor nije prosao.
 
Isto tek sad videh, sok. Još veći sok da je kraj roka sutra ?! Moram videti ujutru šta ima ponuđeno, prijavicu se sigurno.
 
Pa verujem da ne bi bio problem da se još malo produži rok, ovo je svakako nešto posebno, a imamo samo finale. A i kapiram da bi Destryju možda bilo lakše da ne mora odmah da kreće sa novim izdanjem.
 
Nažalost, i ja kasno videh temu. Pokušaću da prijavim nešto, mada ne znam da li ću stići.
 
Pa verujem da ne bi bio problem da se još malo produži rok, ovo je svakako nešto posebno, a imamo samo finale. A i kapiram da bi Destryju možda bilo lakše da ne mora odmah da kreće sa novim izdanjem.

Javiću tačan broj samo da dođem do lap topa haha.
 
Prijavio sam se al ne znam da li će me prihvatiti jer nisam siguran da li sam baš skontao pravila, no videćemo uskoro.
 
24 prijave imamo za sada. Produžujem rok za prijave do sutra u 18:00 kako bih ispao fer prema svima onima koji su naišli na zauzete izvođače a imaju želju da učestvuju a i prema onima koji su temu videli tek danas ili juče.

Imao sam pitanje da li će pesm koje se ovde šalju mogu nakndandno slati i na fsc i čekam na odgovor od Ivane! :)
 
Kakav god odgovor bio, ja cu licno smatrati da su ove pesme vec bile, tako da ja svakako necu slati te pesme.
A lep odziv je svakako.
 
Mišljenja sam da bi bilo malo bezveze slati pesme sa ovog FSC-a na nekom od sledećih regularnih izdanja, pogotovo što će se tada znati ko je prijavio tu pesmu. Iako sam i ja sam prijavio pesmu koju sam već imao na spisku za slanje..
 
Back
Top