ie Irska 2022: Brooke Scullion - That's Rich

Irska tone sve dublje i dublje. Zemlja koja je sijala na suncu 90tih godina, sada je zatrpana algama i morskim zvezdama u dubini okeana....Pravi titanik.
 
Potrudila se, nema se šta reći, ali stvarno ovde je izostala pjesma a i nastup nije bio ništa posebno. Baš se dala u ovo ali mlada je, neka proba opet za koju godinu, srećno joj
 
Koliko Irska dugo nije bila u finalu? Meni je baš bila simpatična i mnogo mi je bolji nastup nego sama pesma. Šteta,mogla je umesto Belgije komotno
 
Nje mi je najvise zao od svih sto nisu prosli, jako simpaticno i micasto. Mogla je slobodno umesto Estonije ili Rumunije.
 
Meni je ona grower večeri i iskreno sam očekivao u finalu nju, budući da se favorizovana Kipranka samoubila nastupom. Baš mi je simpa bilo sve u vezi ovoga, a najviše ona koja je sigurno izvukla maksimum iz pesme koja je jako prosečna za ESC.
 
Meni je nje najviše žao, stvarno jeste izvukla maksimum i sve je bilo na mestu. Baš sam mislio da prolazi, ali mora da ju je žiri baš srozao, a televote nije bio dovoljno jak da je spasi :(
 
Kod mene bottom 3 sinoc. Definitivno se jeste trudila, unela se u performans ali nije ovde bilo nikakve sanse za prolaz. Sve je bilo slabasno i neupecatljivo.

Stvarno je neverovatno na sta je Irska spala. Ja ne pamtim kad se meni zadnji put neka njihova pesma svidela. Bukvalno, svaki put mi lizu dno tabele, sigurno preko 10 godina sada.

Mislim da mi je od 2000. godine jedino Mickey Harte bio ok. I 2006. su bili dobri, tada su fino i prosli. Ostalo.........zali Boze ucesca.
 
Meni se pesma svidela, klasican pop hitic, ali njen glas ili kao da je pucao vise puta ili ona guta slova ko onaj Eatonac. Sta god da je, bas mi je to pokvarilo utisak. On top of toga sto je ona izgledala kao da ide na maturski afterparty u nekom selu pored Golveja.
 
Sad sam tek vidio da im je glasove čitala Linda Martin.
Čudno mi je da to nisi primetio! :D

A Duška stvarno, kao što sam i prošle godine pisao: ume da bude zanimljivo cinična i zabavna katkad, ali često pravi nedopustive greške, poluobaveštena je, loše prevodi, nekada ume baš da bude nepristojno nadrndana, tako da smatram da bi trebalo da dođe neko osveženje i neko ko će bolje odraditi komentatorski posao u buduće
 
Cak je i ona pohvalila Irce za poene, bilo je nekoliko zirija koji su dali lepe bodove nema sta 👍
Uglavnom su iskulirali, ali neki su bili korektni 😊
 
Meni kome se ovo generalno ne dopada, u polufinalu mi se dopalo kako je sve to bilo skockano, iako mi njen glas bas i ne prija (sad je bilo ok). A volim da vidim kada izvodjaci i oni oko njih daju bukvalno sve od sebe, da izvuku maksimum, pa sta bude. To sam upravo kod nje video da se bas trudila da bude sve na mestu do pf-a. Da li je mogla da se provuce u finale, mogla je, a pogotovo sto su neki bili slabiji od ocekivanog. Kod publike je bila na 11. mestu, sto je ok.
Generalno, Irci moraju bas dosta da se potrude, ako hoce da cesce vide finale.
 
Back
Top