is Island 2022: Systur - Með hækkandi sól

Haffi Haff očekivano cirkuski + jedini zanimljiv do sada.
 
Finalisti:

Sigga, Beta & Elín - Með hækkandi sól
Stefán Óli - Ljósið

EDIT: Trio ima baš lepu i nekako magičnu pesmu. Ne bi mi smetalo da ih slušamo i u Torinu. Drugi favorit mi je SUNCITY & SANNA.
 
Last edited:
I meni su delovale mnogo bolje na nastupu. Ovo je svakako bilo slabije pf.
 
Jeste slabije pf-, ali kakav sou su priredili Haffi Haff. Jeste da je po meni malo preterano i da me je pomalo sramota dok gledam, ali recimo, meni je ovo zanimljivije nego Subwoolfer. Ocekujem da ce oni mozda dobiti pozivnicu za finale (mozda).
Meni je najbolja bila Stefanía Svavarsdóttir i nadam se da cu je cuti ponovo u finalu.
 
Oću "Gia", al na islandskom, "Volcano" mi je bzv kao hibrid. Tako retardirano-zarazno! Nek dobije wildcard (ima li toga i dalje?) :D mada nema, niš od togy 😭
 
Ima, ali nije zagarantovana. Na organizatoru je da odluci da li ce nekom dati ili ne. Ali verujem da ce neko dobiti, kao do sada.
 
Na kraju ipak navijam za Marketu, ništa drugo me nije uspjelo osvojiti, a njena pjesma mi je s vremenom postala draga.
 
Poslušah samo ove dve što su ušle u finale. Obe mi se sviđaju, ovaj trio baš zvuči bajkovito, skandinavski. Stefan Oli isto odličan, tip balade koje mi baš leže.
 
Aposolutno ništa ovde još nisam čuo... propratiču finale ponešto ali u isti dan je sa Sverige kompeticijom pa ću se morati bahćati švedima
 
Jedan brzinski skok do Islanda, srećom pa Marketa nastupa prva tako da ću ju uloviti prije 21h.
 
Žena ima magičan glas. Valjda neću lupiti glupost: čini mi se da je "pjevala" i na znakovnom jeziku. Malo su kod kadriranja zeznuli, odrezali joj glavu u trenutku kad su se prebacili na baletane. Sve u svemu, ja zadovoljna.
 
Očekivano, zadovoljan sam.
Ko je dobio poziv za finale, zna li se?
 
Bap mi je krivo što nije prošla Hanna Mia and The Astrotourists kao i Marketa Irglova.. :(
Ali Katla je tu i dalje.. Nadam se da će Katla pobediti...kakva kompozicija, emocija, izraz.. 👍
 
Au, pa Kćeri Reykjavika bile su baš dobre uživo. Kad su se redom počele pojavljivati na pozornici (jedna je uletjela na skuteru :LOL:) u nekom trenutku mislila sam da ih ima bar deset. Ne bih se bunila da pobijede.
Nije ni Katla loša; one tri žene i Stefan su mi osrednji, a Amarosis ne vidim da će se boriti za vrh.
 
Meni se iskreno ne dopada pesma, mada je engleska verzija malo podnošljivija za slušanje. Katla je dobra, nadam se da pobeđuju ili ona ili trio.
 
Ništa od Markete. :(

U finalu Katla i Reykjavikurdaetur.
Mogla je bar da dobije pozivnicu za finale. Kod mene je opravdala ocekivanje i misljenja sam da bi na engleskom to jos bolje zvucalo.

Od ovih finalista moze Reyk... koje su zaista bile odlicne (onaj kraj mi se nesto ne svidja, ali nema veze). Bilo ih je svuda na sceni. E, sad. Njih ima 8 na slici, a video sam na video bimu dve devojke kako igraju (jedna na jednoj, a druga na drugoj strani), a ne znam da li su to ove dve koje nisu direktno na sceni. Ukoliko su to one, onda je meni ovo odlicna ideja kako da se svi nadju na sceni, a da se ne krse propozicije.

Jos u opticaju moze da dodje i Katla.
 
Da, to su one. Bilo je i reči o tome da će se članice za koje ne bude odlučeno da će biti direktno na sceni, pojaviti na taj način.
 
Back
Top