is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Ja samo znam da ako taj mucenik bude izabran i bude poslat na Evroviziju da cu ja, posle 10 godina, konacno opet glasati na Evroviziji kakva god da mu je pesma. x'D Izraelu, pogotovo posle 2023 nije mesto u Evroviziji dok se stvari ne smire.
 
Ma treba izbaciti i Izrael i Island pa makar bilo samo jedno polufinale; dosta je teroriziranja političkim prepucavanjima, woke pretjerivanjima i besmislenim aktivizmom preko grbače ESC-a.
 
Ma treba izbaciti i Izrael i Island pa makar bilo samo jedno polufinale; dosta je teroriziranja političkim prepucavanjima, woke pretjerivanjima i besmislenim aktivizmom preko grbače ESC-a.
Ne bih izbacio drzave koje se prepucavaju na taj nacin ali bi im opalio dobru finansijsku kaznu (ako bi se to bas gledalo) ali realno, I live for the drama tako da ne bi nista dirao (People's tear are delicious). x'D Izrael on the other hand bi isto kao Belorusiju i Rusiju, out, dok se ne smire. x'D
 
Sve je to ok, shvatam i Hatari i Island kao Island podržava Palestinu, cak je i lepo nekom narodu i pruziti podrsku, ali idalje stojim pritom da ne zelim to na Evrovziji, dakle ma evroviziji MUZIKA, politicki pamfleti VAN!
 
Zar Evrovizija nije nastala originalno sa politickom namerom?

Tesko je izvuci politiku iz necega sto je nastalo iz politicke namere, pogotovo jer se takmice drzave i sto se glasa, vrlo cesto, na politickim osnovama i blokovski (Skandinavija, Ex-Yu i Ex-SSSR). x'D To politicko prepucavanje je uvek tu i uvek ce biti (jer su veliki broj clanica sto prikazuju Evroviziju drzavni kanali, koji kao RTS npr su dronovi politicke vlasti i javnog mnjenja umesto da budu apoliticka platforma) sto i nije toliki problem koliko je problem maligno ponasanje nekih clanica (Izrael sa ovim sa Palestinom, Turskom sa svojim komentarima na racun Evrovizije, Rusija i Belorusija sa Ukrajinom) kao i cenzurisanje prikaza takmicara jer, zamisli, imaju tetovazu ili se dva lika drze za ruke na klupi (kao npr Kina sto je uradila).

EBU ipak mora da zonglira odluke a s obzirom da im Rusija i Turska vise nisu u Evroviziji (drzave medju najvecom populacijom u Evropi), moraju da paze sta rade jer eto, sve im manje i manje takmicara, najnize takmicara od kad su uveli polu finala...

Ako neces politiku u muzickom takmicanju, gledaj the Voice ili Masked Singer (to je bila sala). xD

EDIT: Iskreno, ono sto mene drzi toliko da pratim Evroviziju sve ove godine je bas to, ta drama.
 
Island poludeo na kladionica, da li je konacno vreme za Rejkjavik po prvi put?? :)

A i opet je tuu hahah
 
Ja se bojao da ne pobedi Izrael kao 2018.godine zbog politike, na kraju ce ih izbaciti a pobedice Palestinac pod zastavom Islanda, taman pomislih konacno ce biti bez politike, kad onoo..

Jermenija pobedila nedavno na decijoj Evrovziji, Ukrajina 3 puta politicki, a sada i Island lol
 
Ja se bojao da ne pobedi Izrael kao 2018.godine zbog politike, na kraju ce ih izbaciti a pobedice Palestinac pod zastavom Islanda, taman pomislih konacno ce biti bez politike, kad onoo..

Jermenija pobedila nedavno na decijoj Evrovziji, Ukrajina 3 puta politicki, a sada i Island lol
Jermenija pobedila zbog Malena je imala pesmetinu koja bi nekom slucaju pobedila na esc . tako ovo za jermeniju bitalite da je zbog politike .
 
To je isto bilo sumnjivo seti se da Jermenije nije ucestovala godinu ranije zbog rata onda se vraća i pobedjuje bas posle rata, a inace su oni bili žrtve tada, slican fazon kao Ukrajina 2016. 2022. ili Izrael 2018.godine(setite se spikera Izraela 2017.godine sta je rekao plačnim maltene tuznim glasom) trebalo je da ne ucestvuju 2018.godine, secate se zbog cega i na krajuu..
 
Island je bio nekoliko puta medju mojim favoritima, ali ovakvu pobedu im NE ŽELIM..

Bezveze..
 
Ironija života što godinama baš želim da Island pokida i pobjedi na ESC, o živote..
Bukvalno...

Da je Yohanna samo bila u nekoj drugoj godini a ne u godini gde je Rybak, i Island bi imao jednu pobedu. Ovako je malo kakano al dobro, kad je Ukrajina mogla da pobedi sa onim mediokritetom pre neku godinu onda whatevs. x'D
 
Bukvalno...

Da je Yohanna samo bila u nekoj drugoj godini a ne u godini gde je Rybak, i Island bi imao jednu pobedu. Ovako je malo kakano al dobro, kad je Ukrajina mogla da pobedi sa onim mediokritetom pre neku godinu onda whatevs. x'D
Island nije ni imao srece, 2020.godine su imali mnogo bolju stvar imali hajp preglede, obarali rekord na platormama po broju pregleda i otkaze se ESC, naravno naredne godine dodju sa losijom pesmom i pored toga 4.mesto, dakle 2020.cak bi oni ili Bugari po prvi put pobedili, eto Bugarska 2 godine kasnije odustala, Island imao lose plasmane posle, obe zemlje su se mogle 2020.godine prvi put definitivno "upisati"..

Treba znati i godinu pogoditi, mislim da bi Marija, Joksimovic itd na primer u nekoj slaboj ili mlakoj godini pobedili Marija opet, Joksimovic prvi put, ali Joksimovic bio prvo sa Ruslanom, posle Loreen mehh..
 
Uzevši u obzir da je rekordno pobijedio, ne mogu reći da Rybak nije zaslužio, ali Yohanna bi mi bila toooliko bolji pobjednik te godine 🥺
Pa to, zato rekoh. Covek zasluzio al jbg. Licno ne bi mi smetalo da je Island pobedio ali je neosporivo da je covek zasluzio pobedu. Jbg. :/
 
Island nije ni imao srece, 2020.godine su imali mnogo bolju stvar imali hajp preglede, obarali rekord na platormama po broju pregleda i otkaze se ESC, naravno naredne godine dodju sa losijom pesmom i pored toga 4.mesto, dakle 2020.cak bi oni ili Bugari po prvi put pobedili, eto Bugarska 2 godine kasnije odustala, Island imao lose plasmane posle, obe zemlje su se mogle 2020.godine prvi put definitivno "upisati"..

Treba znati i godinu pogoditi, mislim da bi Marija, Joksimovic itd na primer u nekoj slaboj ili mlakoj godini pobedili Marija opet, Joksimovic prvi put, ali Joksimovic bio prvo sa Ruslanom, posle Loreen mehh..
Steta, 2020 je bila stvarno nezaboravna godina po pitanju izvodjaca, Little Big takodje sto dominira preglede na Evrovizijskom kanalu. Island i Bugarska stvarno nemaju srece. :/
 
Nisam fan Rusije te godine, 2021.godine je bila malo simpa i catchy iako ne slusam taj fazon posto ni Ukrajince ne volim nikada sa tim etno fazonom na ESC..

Bugarska i Island su da ne gledam nastup i uzivo izvodjenje vec samo AUDIO bile 2 najbolje pesme te godine, Svajcarska je bila medju favoritima tada, ali meni je on imao bolju pesmu 2021.godine i bio u top3(zasluzeno moram priznati iako nisam fan te pesme)
 
Back
Top