is Island 2024: Hera Björk - Scared of Heights

Bukvalno. Štata, pesmica mi je i dalje cute i radio friendly maksimalno, ali stvarno nema teoretske šanse, rekao bih. Nastup deluje solidno.
 
Lepo izgleda, biće to pristojan nastup, ali teško da je konkurentna za finale. Da je žiri tu, onda bi imala veće šanse.

Evo islandske delegacije obučene u islandski brend ICEWEAR od glave do pete. Donji delovi trenerki su inače 100 evra, a ove jakne koje su kombinacije islandske vune i poliestera, u rangu 225-275 evra.

upRQovs.jpeg
 
Ne bih je bas potcenjivao. Siguran je ona performer, a vidi se da Island ima suske, da ulozi kolko tolko u nastup jedne prosecne pesme. Natprosecan vokal, dobar nastup, led ekrani, svetlosni efekti, mogu da je poguraju da se ugura u manjoj (i kvantitativno i kvalitativno) konkurenciji ili bar da bude tu negde blizu prolaska.
 
Isto kao i Moldavija - sjajan izvodjac , slab povratnicki paket. Za moj ukus, suvise cheesy i slobodno moze da ostane u polufinalu.
 
Izašao isečak Herinog nastupa. Sviđa mi se
 
U utorak uveče od 21:30h (po našem vremenu) će na Islandu početi protestni koncert koji ima za cilj bojkotovanje Izraela i pomoć Palestini.
 
Back
Top