it Italija 2022: Mahmood & Blanco - Brividi

veceras mozemo videti velike promene na tabeli. Pogotovo sto mislim da ce neko od favorita da pokvari poziciju
 
Irama i Sangiovanni meni valjaju ovde od onih što sam čuo. Sangiovanni bi top izgledao na ESC sceni - pravi italodisco throwback bop
 
Ja mislim (ne što mi je najbolja pjesma) da bi Irama bio najbolji na domaćem terenu, sinoć sa svom elitom u Aristonu kad su mahali lampama na mobilnom, preeedivno je bilo.
 
Jesu li svi i ovdje možda za Iramu i Sangiovannija?:LOL::LOL:
tako-je-lutko-jelena-karleusa.gif
 
Mislim da ce se Djani ucvrstiti na trecem mestu veceras
 
Nisam se previse udubio u njihove pesme, ali od onoga sto sam preslusao najvise mi se svidja Sangiovanni.
 
Sanremo 2022 je malo veći krš. Ma nema 3 -4 normalnije pesme.
Uslovno rečeno, navijam za pesmu La Rappresentante di Lista - Ciao ciao
donose neku posebnu energiju. ..ali šta god da pošalju ove godine neće baš tako visoko poleteti.
Ova Elisa im je smor, pa nema dalje.
 
Šta ovo bi sa Iramom i Gianlucom:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:
Propade mu šanse za top 3 hahahaha kao pijani drugovi na karaokama

FKyJVQRXwAQwBI_
 
sanremo je za mene svake godine uživanje, samo slušanje italijanskog je divota. scena je fantastična, a što se tiče pesama, meni su uvek omiljene na suprotnim pozicijama: elisa, mahmood, giusi i highsnob & hu. ok su mi i emma, i onaj mali.. romano..
 
Zasad, sigurni su Mamud i Blanko u top 3. Mislim da skoro podjendake sanse za mesto u top 3 imaju Elisa, Djani Morandi i Irama. Nesto manje sanse ima Sandjovani. Ostali nisu u ozbiljnijoj prici.
 
Meni su se pa najviše dopali Highsnub & Hu – "Abbi cura di te" :giggle: ; koliko vidim totalni su autsajderi ... Definitivno slabije pesme ove godine; što se tiče dileme Mamud - Irama, malu prednost dajem prvom iako mi ni njegova pesma nije baš toliko sjajna. Ana Mena mi je guilty pleasure :giggle::giggle::giggle:. Na jednom od onih zajedničkih gledanja mi se učinilo da Giusy Ferreri mnogo bolje peva. možda je do ove pesme... E da, i La Rappresentante di Lista" su mi na drugom mestu... Mislim da koga god da pošalju, da neće biti u top 10 .
 
  • Like
Reactions: Mrm
Back
Top