Ivana Boom Nikolić

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,532
Points
118
Ivana Boom Nikolić, predstavnica Srbije na Pesmi Evrovizije 2021. kao članica grupe Hurricane, objavila je prvu solo pesmu "Ispočetka". Muziku i tekst je radio Nemanja Antonić, dok su tekst napisali Kosana Stojić, Sanja Vučić, Ivana Boom Nikolić i Tozla.​

 
Pa nije loše.

Ona bi trebala furati neku priču kao Tea Tairović, mogla bi tako dobro gurati
 
Nova pesma "Isti si" (muzika: Emel Franca, Marko Drežnjak, tekst: Emel Franca, aranžman: Marko Drežnjak)

 
Ivana dobro navežbala trilerčiće 😁 Fino je ovo, sviđa mi se više nego "Ispočetka". Kao što sam i predvideo, Ivana se baš trudi oko karijere ,ulaže. Bravo boom 👏🏻
 
Okej pesma, ali skroz neinspirativna i izlizana za bilo kakvo dalje komentarisanje. Ivana moze puno bolje.
 
Pa ne može da napreduje neko ko za pevanje nije talentovan, jbg, jednostavno neko nije za to. Ona jeste za scenu, ali da kažeš da je neka pevačica nije. Njoj je dosta da bude prepička, da zna da igra i bude harizmatična i na tome će i stvarati uspeh.
 
Ma naravno ne očekuje se od nje vokalčina ali fino je napredovala u grupi, kada uporediš glas u prvoj pesmi i recimo 'Do neba' i 'Legalan' je sasvim lepo otpevala. Ima prijatnu boju.. znam da je radila časove sa Šerifovićkinim bratom ne znam šta sa tim bi.
 
Back
Top