il Izrael 2023: Noa Kirel - Unicorn

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,323
Points
118
1662073567312.png

Izraelski javni servis KAN, odabrao je Nou Kirel za svoju predstavnicu na narednoj Pesmi Evrovizije. Razgovaralo se o 78 potencijalnih predstavnika, a odluka je pala na Nou koja uz svoje ime niz hitova: "Please Don’t Suck", "Yesh Bi Ahava", kao i debitantski singl "Medabrim". Noa ima 21 godinu i dolazi iz grada Ranana. Dobitnica je dve MTV EMA nagrade.


0P5rotD.jpg


eBB9PYQ.jpg
 
Last edited:
Ne dopada mi se izbor za sada, ali neću otpisati ništa..
 
Navodno budzet 900 000 € za ceo projekat, i data joj je siroka sloboda po pitanju pesme, koncepta itd.
 
Ne verujem, ali ovako na slepo (gluvo) mi mirise na neko 13. mesto u finalu.
 
Izrael je specificna zemlja bas, toliko su isli iz krajnosti u krajnost sa kicem na jednoj i dobrim ukusom na drugoj strani da ne znam sta da ocekujem
 
Stvarno je prelepa. Milsim da može ovo biti top10 rezultat.
 
Obozavam je i bas sam srecan sto su je izabrali. Nadam se da ce biti na foru dosadasnjih njenih pesama a neki eksperiment
 
Doron Medalie je na onoj nekoj konferenciji u Hrvatskoj rekao da ode na ESC 2023. kao autor njezine pjesme
 
Last edited:
I ja je volim jako. Nema greške sa Doronom.
 
Ovi se opet povlače navodno, pa gde sad kad ide Noa 😭
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Čak nisu ni kreativni da svake godine drame oko neke druge stvari, nego stalno se sve vrti oko istog da kao nešto treba sad svi da se zabrinemo da li će oni jadni učestvovati uopšte, a na kraju su bukvalno uvek jedan od najsigurnijih učesnika.
 
Paaa ove godine je ipak stigla packa od direktora EBU, videćemo još koliko dugo će tolerisati da KAN bude satelit vladajuće stranke.
 
Ovi valjda ne kriju to najbolje. :)
 
Back
Top