il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

И то је тачно, баш ме занима хоће ли бити пред бараж прича о повлачењу и притиску на Уефу и репрезентације
 
Ali kakav je to mentalni sklop gdje misliš da si kul jer se na internetu boriš protiv nečega, a zapravo radiš/pokušavaš raditi isto ono što radi onaj protiv kojeg se boriš.
(apropo ovih prijetnji jutjuberima, pozivanje na bojkot onih koji reagiraju/uključuju Izrael u topove, reakcije i sl.)

I sve to, naravno, iz udobnosti svojih domova koristeći sva čuda tehnologije. :) Što kaže Choda, uzmi pušku i idi tamo.
 
Мени је генијално што активизам стаје са Евровизијом. Позивају се такмичари да се повуку, али нико не говори фудбалерима који треба да играју бараж за ЕП да траже да се избаци Израел и да не желе да играју против њих због Палестине.

Али оно, нећемо спортистима укидати њихов сан, али пјевачима хоћемо. 🤡
Pa fudbalski fanovi većinom su konzervativci i nikada to nece tražiti.
 
Mnogo su toksični fanovi. Onom jednom klincu jutjuberu prete SMRĆU jer je uradio reakciju na izraelsku pesmu i jer ju je rangirao 💀
Smorili su vise. Ako ih bas TOLIKO dotice nek imaju malo kicmu i stvarno pogase sve i bojkotuju ko sto mesecima najavljuju a ne da napadaju random jutjubere i aplikacije

Pocelo je od totalnog bojkota pa ilegalni strimovi pa prebaci kanal kad budu nastupali sad je vec smanji ton i glasaj za nekog drugog i stavi ih na poslednje mesto na aplikaciji. Pa lol
 
Mislim da, ako se vec ne moze konkretno pomoci, tenziju ne treba dizati. I treba postovati i uvaziti svacije misljenje. Postujem one koji ce rangirati nisko, bojkotovati i nece slusati pesmu, ali to nametanje misljenja i odredjivanje sta je moralno a sta nije kao da su doticni jedina moralna vertikala mi je odvratno.
 
Pa fudbalski fanovi većinom su konzervativci i nikada to nece tražiti.
svi sportovi su u pitanju Olimpijada u Parizu je iza ćoška... 😌

A realno značaj Olimpijade za svetsku javnost je NEUPOREDIVO veći od značaja ESC-a, nije ni prineti..
 
Ja sam na dan finale Dore video story jedne poznanice iz Hrvatske gde se trazi ljudima da bojkotuju ESC i ne gledaju zbog Izraela. Predpostavljam da je to dosta kruzilo niz Internetu.
 
Pa jesu to fanovi trazili?
Pa donekle da.

UEFA je htela rusija da ostane al ostali savezi su rekli da im ne pada napamet s njima da igraju.

A prvu utakmicu su trebali igrati kvalifikacije za svetsko ni manje ni vise nego sa poljskom mos misliti kakva je tamo reakcija bila
 
Back
Top