il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Prelepa emotivna balada.
Nesto sto bi i RTS bez problema poslao.
Bravo za pesmu! Evrovizicna je.
 
U normalnim okolnostima, pesma bi mi u ovom momentu verovatno bilo u top 15, ali sam ostao pri stavu da je ne rangiram. Za mene ove godine-36 zemalja učesnica.
 
U normalnim okolnostima, pesma bi mi u ovom momentu verovatno bilo u top 15, ali sam ostao pri stavu da je ne rangiram. Za mene ove godine-36 zemalja učesnica.
Realno da, i meni bi tako nesto bila izmedju 10 i 15 ali jer je Izrael mi nekako gadljivo da slusam. Steta.
 
A posto je ovo 21 vek gde se svaka beba/snezna pahulja oseti uvredjeno, povredjeno i gde njihovo postojanje remeti bilo kakva kritika ili gde sam negativan komentar ih tera na negativne misli, da, ocekivano.
To ko je pahuljica zavisi od teme do teme.
 
Da nisu napali Gazu bili bi mi 29. mesto od 35, ali u ovim okolnostima su mi 29. mesto
 
Један ЕВ профил објавио клипа како пјева уживо (одлична је) и нахвалили је... легла уплатица
 
Izrael ima vise nego duplo vise glasača zapravo nego sve ostale zemlje a objavili pesmu skoro poslednji od svih zemalja.
 
Па велики број људи размишља тако али неће то рећи јавно, сигурно ће доста и чланова жирија да се сажали на њу кад је буду звиждали и прозивали јер 'није она крива за рат'. Ето је у топ 5 укупно
 
Па велики број људи размишља тако али неће то рећи јавно, сигурно ће доста и чланова жирија да се сажали на њу кад је буду звиждали и прозивали јер 'није она крива за рат'. Ето је у топ 5 укупно
tačno, zato ne treba nikoga preterano demonizovati pošto će izazvati kontraefekat kod dobrog dela ljudi

ko stvarno želi da ih bojkotuje samo treba da ignoriše njihovo postojanje
 
Back
Top