il Izrael 2024: Eden Golan - Hurricane

Ne znam za vas al ja ću se tresti kao prut na vodi večeras za vrijeme njihova nastupa u strahu da se ne desi neko sranje.
Samo nek otpjeva i ode u hotel i tjt
 
Pojacace vrv sigurnosne mere tu ispred scene za vreme njenog nastupa i to je to
 
Šveđani uspešno iskoristili tehnologiju Noise Cancelation. 😌 Ja nisam verovao da je to toliko moćno dok nisam kupio one bluetooth bubice i to neke jeftine.
 
Mislim sa ljudi mnogo preteruju. Zar makar u teoriji nisu svi učesnici jednaki? Čime je ova devojka zaslužila zvižduke? Čime su tada najmlađe takmičarke Tolmachev Sisters zaslužile zvižduke. Mnogo je selektivna "kulturna" Evropa.
Sve na stranu odlična pesma, lep nastup 100% zasluženo finale, a siguran sam da će Izraelski lobi do maksimuma izgurati glasanje u subotu.
 
Naravno, očekivano finale.

Odlična izvedba, odličan nastup, odlična pjesma.
Neke druge stvari ostavimo po strani.
 
Da se ne dovezujem i ja ostalim pricama, pesma mi je lepa, navijao sam da ispadne da bude manje problema i skandala u subotu ali znao sam da nema sanse.
 
Ja isprozivao Nettu kad je pobijedila da mi je preglupa pjesma i on se oglasio odmah da je brani :D
Eto bodova i iz Srbije
 
A dobro, Kon je bitan kao i Saška Karan kada se oglasi povodom dešavanja u Zadruzi.
 
Cope harder
sve ono od sinoc i danas je utjecalo na ovakav ishod jer je od nje napravljena zrtva od strane esc fanova koji nisu u stanju koristit zdrav razum te tri minute dok ona nastupa, a i novinara na presici i indirektnog podbadanja od strane drugih natjecatelja
 
Pocetak i kraj. Sta ce biti ako pobedi. Mogu da cenzurisu do prekosutra, ovakvi klipovi ce doci do tabloida i publike...
 
Cope harder
sve ono od sinoc i danas je utjecalo na ovakav ishod jer je od nje napravljena zrtva od strane esc fanova koji nisu u stanju koristit zdrav razum te tri minute dok ona nastupa, a i novinara na presici i indirektnog podbadanja od strane drugih natjecatelja
Esc fanovi su krivi za ovo koliko i za globalno zagrevanje u svetu
 
Pa čak i na ovom snimku koliko ljudi viče boo, skoro isto toliko ih nekako i tapše i viče pozitivno, to ni u necenzurisanom prenosu ne bi zvučalo ne znam koliko dramatično sve zajedno, ja po komentarima očekivao mnogo gore.

Svakako tuga što je atmosfera u celom gradu zategnuta, što je rizik za neki haos uvek tu, i što je Izrael izgleda baš morao da bude pušten da učestvuje.
 
Pocetak i kraj. Sta ce biti ako pobedi. Mogu da cenzurisu do prekosutra, ovakvi klipovi ce doci do tabloida i publike...
Meni deluje da ovde ima i ovih koji zvizde ali i ovih koji aplaudiraju u jednakoj meri, nista neocekivano.
 
Back
Top