Ksenia Knežević

Albino x Ksenia - Voulez Vous

 
Ksenija i dalje nije pronasla svoj zvuk i fazon, mozda joj iz treceg puta uspe. Takav glas, a snima ove recitacije...
 
Spot je odličan. Pesma onako, bolja mi je ova nego sa Albinom svakako.
 
Meni je super njena nova pesma, konacno nesto sto ima ritma i istice njen vokal. Samo neka nastavi u pop smeru.
 
Ne sviđa mi se pravac kojim je otišla Ksenija, više bih voleo da fura nešto u ovom fazonu. Ksenija nije za mainstream trešeranu, ona mi je po senzibilitetu mnogo više alt


Ma devojka je toliko irelevantna. Ona je definitivno najviše oštećena raspadom grupe.
ko bi rekao, mislilo se da će Boomerka da pukne, a za Sanju se svakako znalo da će nastaviti da proizvodi hitove.
 
  • Like
Reactions: FFM
Možda ima veze sa produkcijom za koju je izdala. Znam da je jednu izdala za Amidžića, drugu za Albinovu produkciju a prvu za svoju
 
Ma nema to veze, i drugi izdaju za različite produkcije pa imaju sve na jednom mestu. Plašim se da je Ksendža samo operisana od vođenja sopstvene karijere 😂
 
Kaže Ksenija u Amig ' Više bih htela da budem druga na ESC-u kao sama nego prva sa HCN' Doduše nije svojevoljno to rekla nego je Ognjen pitao da bira ali nekako se vidi da je jedva čekala da napusti grupu, uvek mi je odavala vajb kao da je na silu u grupi, Ivana i Sanja uvek diplomatski odgovore na takva pitanja dok Ksenija više ne krije hejt 😂 A i novinari smaraju sa tim pitanjima, doduše Ksendža nije zanimljiva kao persona van toga pa da izvuku neki naslov ili diskusiju oko starih priča.
 
Zanimljivo da je njoj najviše dopi*dilo, a slažem se sa Stoletom da je njoj najviše i odgovarala grupa

Ali dobro, ko zna kako je to sve izgledalo interno pa im je toliko stresno bilo
 

O da li to Ksendža napokon ubode hit? Inače ovaj što peva sa njom je samoinicijativno napustio IDJ (navodno zbog obaveza) ali se šuška da je u lošim odnosima sa produkcijom kao i Mahrina, sa kojom je u vezi. Mahrina je navodno htela da izađe iz produkcije, čak je i snimila video o tome kako su joj svi nastupi obustavljeni, ali ništa nije detaljisala oko toga, posle se pojavila u epizodi dueta starih i novih. Navodno menadžerka Sandra je htela njega da uzme i da napravi neko svoje takmičenje slično IDJ-u a Mahrinina menadžerka je Sandra pa je tu došlo do sukoba interesa. E sad može biti, rekla, kazala..Čudno mi je da nije snimio nešto sa Mahrinom već sa Ksenijom.
 
Back
Top