Leksikoni

10. JUNK FOOD LEKSIKON

1. Omiljena brza hrana koju poručujete ili pravite? - Italijanska piroška.
2. Navedite bar jedno mesto u gradu gde obožavate da naručite brzu hranu. - Foodić.
3. Koje grickalice uzimate najčešće? - Uglavnom slatke keksiće, budem high pa treba.
4. Omiljeni slatkiš? ( kolač, torta, pita i slično) - Jako volim Šnenokle.
5. Omiljena čokoladica ili čokolada? - Nisam kokretno ljubitelj čiste čokolade, al volim ove iz Nemačke što mi ćale donosi.
6. Koliko puta nedeljno / mesečno poručujete brzu hranu? - Često, nisam vičan u spremanju specijaliteta.
11. TV LEKSIKON

1. Omiljena emisija svih vremena emitovana na televiziji (ne mora da bude domaća) -GoT, Charmed i Six feet under.
2. Koji sadržaj najčešće gledate na televiziji? - Dokumentarne emisije.
3. Koliko vremena dnevno provedete kraj malih ekrana? - 0 sati, sve što me zanima ide preko laptopa.
4. Emisija koju retko ko zna a obožavate da je gledate? - Ne mogu sad da se setim, al ranije sam gledao SNL.
5. Emisija koja je precenjena a mnogo ljudi je gleda? - Ona od Sanje Marinković.
6. Rijaliti šou koji biste svima preporučili? - Simple life Paris i Nicole.
7. Kanali koji se nikada ne gledaju na vašem televizoru?- Oni xxx.
8. Koji kanal najčešće upalite kada gledate televiziju? - Viasat History.
9. Preporuka za TV program? (Emisije) Kafe Zale.

12. ESTRADNI LEKSIKON ✨ - DOMAĆE LIČNOSTI

1. Omiljeni pevač ili pevačica? Željko i Leontina.
2. Uticajna ličnost sa estrade koju pratite od malih nogu?- Ruška Jakić.
3. Čiju biografiju najbolje znate?- Cher.
4. Ko vam je bio uzor a da je sa naše estrade? (ili je i dalje) - Ksenija Pajčin RIP i Dana Todorović.
5. Najomiljeniji par sa domaće estrade?- Voyage i Nucci.
6. Najantipatičniji par sa domaće estrade?- J.To i Ivan Bosiljčić.
7. Čijoj karijeri se divite? - Olivera Katarina.
8. Omiljeni estradni skandal? - Jeleni Tomašević ispada sisa u Prvom glasu Srbije.
9. Za koga smatrate da je precenjen a za koga potcenjen sa naše estrade?- Ne znam da odredim.
10. Za koga ste mislili da će postati velika zvezda, a nikada nije i suprotno?- Maja Marković iz Lune.
11. Sa kim biste se družili sa estrade a sa kim nikada ne biste popili kafu?- Sa Gogom Sekulić i Zlatom Petrović bih zablejao, a ne bih sa Aleksandrom Radović.
12. U čiji život biste zavirili na 24 sata van kamera? - Nemam takve želje.
13. Kojim ličnostima nikada ne biste dali prostor u medijima? - Svima koji se pojavljuju u Zadruzi.
14. Da li ste nekada upoznali nekoga sa estrade ili imali bilo kakav bliži kontakt? - Bilo ih je nekoliko, ali izdvojio bih Bobana Rajovića jer jako seksi miriše.
15. Za koga smatrate da se lažno predstavlja u javnosti od poznatih ličnosti?- Svako od njih nam prodaje lažnu sliku idealne persone, što je i razumljivo.
 
Bebi kreativan kao i uvek, doduse ima dosta toga sa cime bih se slozio sta je napisao.

@libertà nisam znao da ti je Jovana Tipsin rodjaka. Zena je odlicna, ima mnogo dobre pesme, najomiljenije od nje su mi "Koga lazes" i "Dala sam ti ljubav".
 
4. Omiljeni slatkiš? ( kolač, torta, pita i slično) - Jako volim Šnenokle.
Na pomen šnenkoli, uvek se setim Milene Dravić i njenih šnenokli iz "Metle bez drške". :love:

Za mlađe generacije koji nisu odrastali uz ovu popularnu tv seriju 90-ih, preporuka da je pogledaju!

YouTube plejlista

 
Bebi kreativan kao i uvek, doduse ima dosta toga sa cime bih se slozio sta je napisao.

@libertà nisam znao da ti je Jovana Tipsin rodjaka. Zena je odlicna, ima mnogo dobre pesme, najomiljenije od nje su mi "Koga lazes" i "Dala sam ti ljubav".
Daa, dođe mi tetka. Jako blizak rod ali nikada nismo bili bliski. Ja volim "Flert", "Dižem ovu čašu" i naravno "Ne zaboravi me".
 
Umetnite ovo, molio bih

NOCNI ZIVOT LEKSIKON (alkohol edition)

1. Konzumirate li alkohol?
2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
3. Omiljeno alkoholno pice?
4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
5. Omiljeno pijanstvo?
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
14. Kako podnosite mamurluk?
15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka
16. Koliko ste najduze ostali vani?
 
1. Konzumirate li alkohol?

Naravno.

2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?

Uglavnom u pabove, ali se zadesi ponekad na after u disko.

3. Omiljeno alkoholno pice?

Stok, vino, dzin.

4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?

Zavisi, nekad vise, nekad manje, mogu biti tipsy i nakon dve case, ali to nije ni blizu pijanstva. Od 5 nagore moze biti opasno, ali kako ce se zavrsiti opet zavisi od situacije (primer koliko mi je prazan stomak bio pre toga, dali je izlazak bio duzi pa je bilo i gustiranja ili sam brze pio itn).

5. Omiljeno pijanstvo?

Svaki put kad se posteno isplesem i ispevam i kad je celo drustvo raspolozeno jednako.

6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?

Kad sam bio na razmeni studenta, jedne noci sam morao spavati kod druga u sobi, jer nisam u trenutku mogao uci u moju sobu (nema veze sa pijanstvom) i kad mi se pocelo vracati ustao sam i nisam izdrzao pa sam se izbacio tu kod njega na podu. To mi ujedno bio prvi put u zivotu da mi je pozlilo od alkohola. Jos gore je sto smo ostavili tako posto smo oboje bili pijani i iscistio sam sutradan xd

7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?

Sa Bebijem

8. Koja pjesma vas u srce pogodi?

Mozda Zombie od onih koji se najcesce sviraju.

9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?

Zajebanti, poprilicno sam ozbiljan kao trezan, a pijan se ponasam kao da sam drogiran lol. Mozda i zato volim da pijem, posto se tesko opustim inace. Desilo mi se par puta da sam pao u depru zbog drugih stvari, ali to su mi mozda 1% pijanstva.

10. S koliko godina ste se prvi puta napili?

18 na rodjendan, popio sam mozda trecinu krigle celo vece.

11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?

Jednom do dva put nedeljom (valjda sam u pravu da mislim da ovo znaci alkohol xd)

12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?

Desilo mi se jednom, nisam ocekivao odgovor i bolje da ga nisam dobio, bio je cringe razgovor xd

13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?

Mozda nekih 9-10 casa votke/stoka

14. Kako podnosite mamurluk?

Vrlo retko mi se desava da sam lose mamuran, uglavnom samo lezim ceo dan.

15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka

Lezim ceo dan.

16. Koliko ste najduze ostali vani?

Negde izmedju 10 i 12 sati.
 
1. Konzumirate li alkohol?
2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
3. Omiljeno alkoholno pice?
4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
5. Omiljeno pijanstvo?
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
14. Kako podnosite mamurluk?
15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka
16. Koliko ste najduze ostali vani?
Ovo mora da se ispuštuje 😂

1. Kad izlazim da.
2. Najviše volim izaći u pab, bar ili kafić, ali može.
3. Jeger
4. Zavisi od više faktora, tipa da li sam jeo pre toga, da li sam umoran, u najgorem slučaju krene da me hvata posle 3. piva.
5. Ne razmišljam o tome na taj način, ni jedno pijanstvo mi nije specijalno drago lol
6. Kad sam završio na ispiranju, ali tad sam još bio zelen.
7. Sa Bebijem.
8. Mislim da ne postoji xD
9. Zajebant
10. 16
11. 4 - 5 puta mesečno
12. Ne
13. Rekao bih da je to bilo kad sam išao na ispiranje, imao sam 18 godina i to se desilo na punoletstvu te sam toliko popio i mešao da se većine večeri ne sećam lol
14. Podnosimo.
15. Kafetin i mogu da funkcionišem xD
16. Celu noć?
 
NOCNI ZIVOT LEKSIKON (alkohol edition)

1. Konzumirate li alkohol?
Da, ali sve ređe (su prilike).

2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
Nekada više izlasci, a sada, ako planiram da pijem, volim da je kućna varijanta. Desi se da neplanirano negde izađem i odlično se provedem.

3. Omiljeno alkoholno pice?
Pivo, tekila kao prvi izbor.

4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
Sve manje, posle dva piva sam ozbiljno podgrejan. Zimus su me zveknule dve čaše penušavog vina koje ne podnosim.

5. Omiljeno pijanstvo?
Bilo ih je prilično i skoro svih se sećam, a draga su mi ona koja i dalje prepričavamo.

6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
Ima ih. Zaspao sam na gomili nabacanog snega na uglu ulice, pa skliznuo na put. Svađa sa profesorkom na zimovanju je mogla loše da se završi, pošto nije bila srećna što sam joj rekao da je nacista. Nisam baš najsrećniji jer sam mešao neke stvari sa alkoholom.

7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
Svejedno, samo da ne smaraju kad popiju.

8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
Nisam taj tip, više izdivljam na neku pesmu, nego što me pesma pogodi.

9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
Zajebant i sa i bez alkohola, a po potrebi i filozof.

10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
Sa 14.

11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
Rekoh, retko. Pišem u perfektu.

12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
Ne, tražim buduće, uopa!

13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
Nikada nisam bio veliki kapacitet, ali umeo sam da slistim pristojnu količinu tekile.

14. Kako podnosite mamurluk?
Uvek se osećam odlično posle alkohola, eventualno brufen+antacid. Možda bi mi sada teže palo ozbiljnije pijanstvo.

15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka.
/

16. Koliko ste najduze ostali vani?
Celu noć, ništa ekstremno.
 
Last edited:
Super neko i da se osmeli da pokrene masu, vidim da vas poroci najviše rade xD nije kao da nisam imao to u planu da postavim.
1. Konzumirate li alkohol?
Pa uopšte ne zapravo, retki su trenuci.
2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
Volim da izađem ali se super provedem i uz vodu.
3. Omiljeno alkoholno pice?
Pa volim koktele recimo, ranije sam voleo piti crno vino ali me ne radi sada toliko.
4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
Jako malo, posle dve čaše sam patos. Jbg nisam istreniran.
5. Omiljeno pijanstvo?
Jednom prilikom kada sam pevao mami pesme ispod prozora gde sam probudio ceo komšiluk i drugo kada sam imao pijani seks sa dobrom drugaricom. (Toliko smo se olešili)
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
Ne stidim se al' sramota me je. Šalim se, nemam stida jer nisam mnogo toga pravio. ( do sada)
7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
Sa Zelenim, da postanem vanzemaljac, Bebijem i tipa Dodom, voleo bih da čujem kako filozofira pijan.
8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
"Poželi sreću drugima" od Fahrete.
9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
Ja se zacrvenim na ovaj moj rumen ten i cerekam kao i bez alkohola, tako da sam zajebant.
10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
Možda tek sa 17-18.
11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
Slabo.
12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
Nikada.
13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
Pa recimo da je bilo dve flaše tekile i vina.
14. Kako podnosite mamurluk?
Nisam imao neki poseban mamurluk do sada, dugo spavam kao i inače.
15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka.
Čuo sam za čašu hladnog jogurta, možda posluži u budućnosti xD
16. Koliko ste najduze ostali vani?
Umem da ostanem po celu noć kada je neka žurka ili dobro društvo u pitanju.
 
1. Konzumirate li alkohol?
-Od 2016. ne.

2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
-Vise za kucnu zurku.

3. Omiljeno alkoholno pice?
-Gotovo da nema, ali ako treba, nek bude vino.

4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
-10 plasticnih casa vina na eks.

5. Omiljeno pijanstvo?
-22. april 2016. kucna zurka, na fote sam pio na eks i tu se malo opustio. Doduse jedini put kad sam bio pijan i od tad alkohol vise nisam okusio.

6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
-Nema bas stvari da se sramim, znam samo da mi je receno da sam vristao kao lud dok nisam delimicno dosao pri svesti.

7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
-Necu da kazem.

8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
-Bilo koja od Jane i Ćane.

9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
-Nista od toga nisam bio kad sam bio pijan. Bio sam ludak koji je vristao u nedogled, da je malo falilo da zavrsim u hitnu.

10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
-Nepunih 18, znaci to je sve bilo tad, na pragu punoletstva.

11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
-Nimalo.

12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
-Nema toga jer nikad nisam bio u vezi.

13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
-Ne izlazim, vise sam kucni tip.

14. Kako podnosite mamurluk?
-Uhhhhhh... Bilo je katastrofa dan posle.

15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka
-Tusiranje i posle spavanje ceo dan.

16. Koliko ste najduze ostali vani?
-Zaista ne znam, ne bavim se time.
 
Evo ultra mamuran uz kaficu jutarnju odgovaram na ovaj divni leksikon.

NOCNI ZIVOT LEKSIKON (alkohol edition)

1. Konzumirate li alkohol? Jeste.
2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip? Oba. Zavisi koji đir me lupi.
3. Omiljeno alkoholno pice? Kokteli, rakija, džin.
4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete? I to zavisi šta pijem, da li sam pre toga jeo, uglavnom malo manje jedem da se brže napijem jer volim kad brzo deluje.
5. Omiljeno pijanstvo? Kada sam na Kavosu poslao drugarici poruku “madjidna gemme” ( nađite me) pa me pitala jel to neka kletva. Takođe isto letovanje sam plesao oko šipke, plesao ispred promoterke in your face da joj ne bude dosadno (?) onda je neko obezbeđenje misllilo da sam ušao u klub na divljaka pa me je prevrnulo preko šanka, izbili vazduh iz stomaka al sam ja isterao svoje da oni ispadnu budale i da mi u znak izvinjenja donesu kanticu punu alkohola da pije cela ekipa na slamčicu.
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite? Pevam i performiram. Onako cringe.
7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili? Pa pošto sam svima ovde party šaman, voleo bih svakom forumašu da ispunim želju i priredim im žurku decenije.
8. Koja pjesma vas u srce pogodi? Jao skoro sam na devojačkoj večeri umro od plakanja uz pesmu Ledena od Tošeta, kakav blam.
9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete? Prvo sam hajper atmosfere, a pred fajront kreće filozofija.
10. S koliko godina ste se prvi puta napili? Prva srednja to je nekih 15-16 godina. Legendarno pijanstvo, ljubio sam ženama lepe cipele i plakao taksisti u kolima kako me niko ne razume.
11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol? Kad je specijalna prilika, sad s godinama već manje, teže se mamurluk podnosi.
12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani? Nikada, uvek sam u lovu na meduze, samo sveže meso.
13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska? Uhh…pa bilo je da sam na svadbi ceo dan do jutra pio, sad ne znam količinski koliko je bilo. Fora je da uvek pijem toliko da budem na nogama, nikad ne padam u komu i ne povraćam.
14. Kako podnosite mamurluk? Tu i tamo.
15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka? Uvek imajte da se napuhate sutradan, gledate tv i jedete lepo.
16. Koliko ste najduze ostali vani? Do 10am.
 
Last edited:
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite? Pevam i performiram. Onako cringe.
Ovo pitanje sam pogrešno razumeo, jbg mamuran sam zapravo. Mislio sam da pitanje glasi šta radite pijani i dan danas a da vas je stid. 😂
A zapravo odgovor na ovo pitanje ne postoji, jer ne stidim se svojih epic trenutaka.
 
NOCNI ZIVOT LEKSIKON (alkohol edition)

1. Konzumirate li alkohol?
sve manje, godine cine svoje.

2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
vise ovaj drugi, ali naravno da se dogodi onda ovo prvo

3. Omiljeno alkoholno pice?
pivo, pelinkovac

4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
ovisi, nekad vise, nekad manje, al recimo 3 piva vec sam namazan

5. Omiljeno pijanstvo?
Bilo ih je u karijeri

6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
ne kaze se dzabe da pijanka nije bila dobra ako te 3 dana poslije nije blam. Uglavnom kad stanem pricat lovacke

7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
Sa svima

8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
sareni leptiru mog siviiiilaaaaaaa

9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
sve od navedenog

10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
14

11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
Tipa 2x mjesecno

12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
vise ne, svi su me blokirali

13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
gajba piva, litra neceg zestokog

14. Kako podnosite mamurluk?
U zadnje vrijeme sve teze

15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka
tabla bromazepama (lol) puno vode, burek i jogurt, magnezij, kalcij (sumece tablete) i puuno sna

16. Koliko ste najduze ostali vani?
2 dana
 
NOCNI ZIVOT LEKSIKON (alkohol edition)

1. Konzumirate li alkohol?
- Ponekad.​
2. Izazite li van u diskace ili ste vise homemade partijana tip?
- Homemade party.​
3. Omiljeno alkoholno pice?
- Vino.​
4. Koliko vam je kolicinski potrebno da se napijete?
- Ne znam, nisam išao toliko daleko, ali posle par mogu osetiti određenu promenu.​
5. Omiljeno pijanstvo?
- Nije ih bilo u smislu da ne znam za sebe.​
6. Stvari koje ste napravili pijani, a jos ih se i dan danas stidite?
- Ništa.​
7. S kojim forumasem/forumasima biste se napili?
- Ni sa jednim.​
8. Koja pjesma vas u srce pogodi?
- Neke emotivne od Brene, You Raise Me Up, Never Give Up On You.​
9. Jeste li vise agresivni/zajebanti/filantropi/filozofi/geopoliticari/ljubavnici kad popijete?
- Ništa posebno od toga, ne menjam raspoloženje u bitnijoj meri.​
10. S koliko godina ste se prvi puta napili?
- Ako se misli na teže pijanstvo, da ne znam za sebe ili da mi je muka, to nikad, a ako pitaš kada sam prvi put probao alkohol, onda kao dete od neke 3-4 godine, voleo sam da liznem pivo, dok mi nisu jednom podmetnuli rakiju pa me to odbilo od alkohola.​
11. Koliko cesto konzumirate opoid etanol?
- Jednom u 2-3 meseca.​
12. Saljete li poruke bivsima kad ste pijani?
- Ne.​
13. Koliko ste najvise popili u toku izlaska?
- Možda tri čaše piva.​
14. Kako podnosite mamurluk?
- Nisam ga doživeo.​
15. Otkrijte nam vasu tajnu za skidanje mamurluka
- Ne znam je.​
16. Koliko ste najduze ostali vani?
- Do nekih 5 ujutru.​
 
10. JUNK FOOD LEKSIKON

1. Omiljena brza hrana koju poručujete ili pravite? - Stepina traka u Stepinom Vajatu.
2. Navedite bar jedno mesto u gradu gde obožavate da naručite brzu hranu. - KFC i Tortilla Casa.
3. Koje grickalice uzimate najčešće? - Smoki i bake rolls, mada u poslednje vreme izbegavam.
4. Omiljeni slatkiš? ( kolač, torta, pita i slično) - Jedna čokoladna torta koju moja majka sprema.
5. Omiljena čokoladica ili čokolada? - Krem bananica
6. Koliko puta nedeljno / mesečno poručujete brzu hranu? - 2-3 puta nedeljno

11. TV LEKSIKON

1. Omiljena emisija svih vremena emitovana na televiziji (ne mora da bude domaća) -Charmed koju trenutno ponovo gledam, Očajne domaćice i LjNP.
2. Koji sadržaj najčešće gledate na televiziji? - Jako retko gledam televiziju, eto Evroviziju gledam redovno na TV-u xD
3. Koliko vremena dnevno provedete kraj malih ekrana? - Ne provodim, bude mi uključen dok doručkujem i to je to.
4. Emisija koju retko ko zna a obožavate da je gledate? - Uhh, ne bih znao.
5. Emisija koja je precenjena a mnogo ljudi je gleda? - Zadruga hahah
6. Rijaliti šou koji biste svima preporučili? - Jako volim da gledam onaj napaljivi rijaliti Too Hot To Handle.
7. Kanali koji se nikada ne gledaju na vašem televizoru?- ...
8. Koji kanal najčešće upalite kada gledate televiziju? - Uglavnom bude neki muzički ili filmski.
9. Preporuka za TV program? (Emisije) ...

12. ESTRADNI LEKSIKON ✨ - DOMAĆE LIČNOSTI

1. Omiljeni pevač ili pevačica? Ovo će vas možda sve šokirati, ali Milica Pavlović mi je jako interesantna.
2. Uticajna ličnost sa estrade koju pratite od malih nogu?- Ceca i Jeca xD
3. Čiju biografiju najbolje znate?- Picinu.
4. Ko vam je bio uzor a da je sa naše estrade? (ili je i dalje) - Nemam takve uzore.
5. Najomiljeniji par sa domaće estrade?- Rada i Milan.
6. Najantipatičniji par sa domaće estrade?- Zorica i Kemiš
7. Čijoj karijeri se divite? - Karijeri Snežane Đurišić
8. Omiljeni estradni skandal? - Tuča Indi i Mine na Grand festivalu.
9. Za koga smatrate da je precenjen a za koga potcenjen sa naše estrade?- Realno Prijovićka nije toliko wow koliko su ljudi poludeli za njom ove godine. Ima glas i lepe pesme, ali harizma manja nego kod Nevene Božović.
10. Za koga ste mislili da će postati velika zvezda, a nikada nije i suprotno?- Milan Stanković
11. Sa kim biste se družili sa estrade a sa kim nikada ne biste popili kafu?- Nataša Bekvalac i Emina Jahović / Aleksandra Mladenović
12. U čiji život biste zavirili na 24 sata van kamera? - Saša Kovačević ksksks
13. Kojim ličnostima nikada ne biste dali prostor u medijima? - Starletama i kurvama i čitavom tom polusvetu iz rijalitija (osim lude Miksi Kulić).
14. Da li ste nekada upoznali nekoga sa estrade ili imali bilo kakav bliži kontakt? - Pa slikao sam se sa Sanjom Vučić i Tijanom Bogićević, ništa bliže nisam imao.
15. Za koga smatrate da se lažno predstavlja u javnosti od poznatih ličnosti?- Pa mislim da zapravo mnoge javne ličnosti glume dobrice i nešto što nisu.
 
13. Kojim ličnostima nikada ne biste dali prostor u medijima? - Starletama i kurvama i čitavom tom polusvetu iz rijalitija (osim lude Miksi Kulić).
miljana-kuli%C4%87-miljana.gif
 
12. ESTRADNI LEKSIKON ✨ - DOMAĆE LIČNOSTI

1. Omiljeni pevač ili pevačica?

Marija Šerifović
2. Uticajna ličnost sa estrade koju pratite od malih nogu?
Zdravko Čolić
3. Čiju biografiju najbolje znate?
Lepa Brena, Ceca, Zdravko Čolić
4. Ko vam je bio uzor a da je sa naše estrade? (ili je i dalje)
Nemam uzora sa estrade i mišljenja sam da ljudi sa estrade ne treba da budu uzori
5. Najomiljeniji par sa domaće estrade?
Brena i Boba
6. Najantipatičniji par sa domaće estrade?
Marić i Vesna Radusinović (ako su još uvek par)
7. Čijoj karijeri se divite?
Zdravko Čolić, Lepa Brena, Ceca
8. Omiljeni estradni skandal?
Najnoviji ova svađa Karleuša/Ceca iz sudnice
9. Za koga smatrate da je precenjen a za koga potcenjen sa naše estrade?
Precenjeni - Nevena Božović, Mari Mari; Potcenjeni - ne pada mi trenutno niko na pamet
10. Za koga ste mislili da će postati velika zvezda, a nikada nije i suprotno?
Tanja Savić, Sara Jo (mislio da će baš biti zvezdetine).. suprotno ne mogu da se setim
11. Sa kim biste se družili sa estrade a sa kim nikada ne biste popili kafu?
Ne znam
12. U čiji život biste zavirili na 24 sata van kamera?
Ne zanima me previše privatni život estradnih ličnosti
13. Kojim ličnostima nikada ne biste dali prostor u medijima?
Jovana Jeremić, Sanja Marinković, Mia Borisavljević, Ljupka Stević...
14. Da li ste nekada upoznali nekoga sa estrade ili imali bilo kakav bliži kontakt?
Janu dok još nije bila zvezda ❤️
15. Za koga smatrate da se lažno predstavlja u javnosti od poznatih ličnosti?
Dragana Mirković
 
Back
Top