lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
Ali ove kečke jbt... isječak ok, ništa posebno, pjesma me i dalje vozi naravno tako da nadam se da je cijeli nastup zanimljiviji od ovog isječka
 
NQ. I meni je pesma vremenom dosadila, a nastup neinspirativan iskreno. Vokalno nije loša. Šteta, vratiš se posle toliko godina i finale ti je upitno. Još pozicija na kraju ide u njenu korist, e sada videćemo kako će to sve uticati.
 
Kako i zašto je ovo još uvijek na 5. mjestu i na napuhanih 85% za prolazak, nikako mi nije jasno, osim da valjda i oni uplaćuju masovno sami na sebe. Činjenica da nastupa posljednja + to što su se vratili mi nisu dovoljni argumenti jer je pjesma jednostavno glupava lol
 
Seti se koliko ima onih kojima nedostaje ESC iz 00, eto taman pesma i nastup za njih.
 
FBLVHX7.jpeg
 
Umirem koliko je kičast njihov nastup. Kamo sreće kada bi prošli kao M3 i Triana Park koji su takođe zatvarali polufinale kičastim nastupima.
 
Želim da ovo bude shocking NQ, više nego išta na svetu u ovom momentu.
 
Ja stvarno ne kontam ko je glasao za ovo. Bila je očajna
 
Vokalno i ok, ali ovaj nastup 2002. ne mogu. Nezasluženo.
 
Kad je ostalo jedno mesto, ipak sam više navijao da prođe Poljska nego ova, ali jbg.
Nije mi se dopao kičasti nastup i njena energija kornjače.
 
Ja stvarno ne kontam ko je glasao za ovo. Bila je očajna
Skupili poene samo zbog poslednje pozicije, svima je to bilo jasno. Takve pesme nestanu u finalu i dobiju jednocifren broj bodova, još je i prvu polovinu dobila.
 
Ne bi me čudilo da je žiri fino napumpa poenima u subotu
 
Гласали Израелци из земаља учесница овог пф
 
Back
Top