lu Luksemburg 2024: Tali - Fighter

Luksemburg
A Šveđani ih dovukljali u Evropu godinu ranije (bez obzira što je reč o revijalnom delu)
 
Svidja mi se Chalidova pesma. Sahlene peva pratece vokale u njegovoj pesmi :love:
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Obećavala je pjesma u početku a onda je tekst postao takav da sam pomislio da ga je GPT napisao
 
Luksić baš prijatno iznenađenje za sada. Nisu ostali zaglavljeni u 93, to mi je bio glavni "strah".

Angy & Rafa Ela - Ovo mi je baš onako FSC friendly pesma. Lepo je, đasvi mi se. 8
Chaild
- Baš mi se dopada, oseća se G:Sonov vajb, ali mi nije kliše, lepo je iskombinovao sa mainstrim zvukom. 9
Edsun -
I ovo mi je ok, nešto slabije od prethodne dve, ali je jedna od onih pesama koje su mi baš ok kad nalete na radiju. 7
Joel Marques -
Složio bih se sa imenjakom, super je počela, ali me blago smorila do kraja. Boja glasa odlična. 7
 
Meni za sad od ovih četiri ništa ne obećava previše, za nikog ne bih mogao reći "e ovo je za finale ESC-a".

Valjda će preostala polovica pjesama biti bolja
 
Da, ništa nije wow definitivno, ali su pristojne pesme skroz, ako uzmemo u obzir 3 decenije odsustva.
 
Da, ima taj njen pečat, ali mi je bolja od Elsiene prošlogodišnje s MGP-a koja mi je bila malo smor.

Ovu slušam treći put sad, sve bolja i bolja
 

Krick - "Drowning In The Rain" WOW obozavam Elsie Bay pesme ova pesma magija .​

 
Back
Top