md Moldavija 2022: Zdob şi Zdub & Fraţii Advahov - Trenulețul

Moldavija
Na internom glasanju sa drustvom sa kojim sam gledao, Moldavija je osvojila najvise poena (Srbija je izostavljena iz konkurencije)
 
Uhhh sta urade Moldavci. Iskreno, nisam ocekivao da ce ovako izdominirati, mada se moglo ocekivati da ce publika da glasa nakon bas sporih pesama i ostali su u dobrom secanju. Meni je jos fascinantno da nisu imali bukvalno nikakav nastup, za razliku od prethodnih godina kada su znali da odrade odlican nastup i da se tako proguraju u finale. Tu sam se razocarao, em mi pesma nije nesto.
Meni je ovo dosta visoko, uopste ih nisam video u TOP 10, ali izgleda da su se kockice poslozile. Samo 4 drzave nisu dale poen od publike.
Moram da pohvalim spot koji mi je odlican.
A priznanje koje su dobili od drzave je apsolutno zasluzeno.
 
Meni se licno ovo mnogo vise dopada nego ovo sto su sad poslali i za ovo bih mogao da dam koji glas.
A da li su to ona cetvorica? Hmmm. Ne mogu da ih zamislim da su ovako "neozbiljni". :LOL:
 
Op cup op cup. Pa dobro, meni je bilo zabavno, goreo sam na onaj folk segment. Nakon nekoliko balada baš mi selo da onako bolestan u datom trenutku pomislim da vredi živeti.
 
NAJJAČA NUMERA NA CELOM TAKMIČENJU!!!!

Auuuu kako ovo diže atmosferu i meni momentalno osmeh na licu. POTPUNO ZASLUŽENO 2. u TVTu
 
Back
Top