de Nemačka 2024: Isaak - Always on the Run

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,746
Points
118
hUcHZ9j.png

Nemački nacionalni izbor za Pesmu Evrovizije 2024. nosi naziv "Eurovision Song Contest - Das deutsche Finale 2024" i održaće se 16. februara u Berlinu uz direktan prenos na kanalu Das Erste, eurovision.de i medijateci ARD-a. Pevači i bendovi se mogu prijaviti do 5. oktobra na veb-sajtu nemaćke televizije. Na sceni tokom nemačkog finala može biti najviše 6 ljudi.

Uz prijavu potrebno je poslati video snimljen u pejzažnoj orijentaciji kako se izvodi obrada ili sopstvena pesma, fotografiju i popuniti neka druga predviđena polja u prijavnom formularu. Pesma, ne duža od 3 minuta, može biti na bilo kom jeziku.​
 
Ovde se izgleda nista nije promenilo nakon niza neuspeha. Ne znam zasto ne pozovu nekoga interno, imaju dosta mogucnosti.
 
Promenilo se ime izbora, a i mesto održavanja :p

Kruže glasine da bi NDR mogao da prepusti izbor drugoj televiziji od 2025. godine, potencijalno MDR-u koji posluje u okviru ARD-ovog konzorcijuma javnih emitera.
 
Nemci sta god da posalju uvek zavrse zadnji .
 
Pa ne baš uvek, eno prema onom proseku u poslednjih 10 godina, nalaze se na 29. mestu od 44 učesnika. Doduše, verovatno bi to bilo i nešto lošije da nisu direktni finalisti.
 
Na njihvom izboru se uvek nađe poneka dobra pesma koja bude zeznuta nastupom i live izvođenjem. Šteta, ali ako nastave u stilu prošle godine, zaista se nemaju čemu nadati osim tog poslednjeg mesta.
 
Ja im želim sve najbolje jer njihovu muziku i muzičku scenu obožavam, ali njihovo NF uglavnom bude dno kace...
 
Ja zelim da ih Lena opet predstavlja i da pobijedi i da Loreen i ona budu jedna divna germano-vikinska koalicija
 
Nek naprave rebranding konačno, ako su mogli španci sa Benidormom mogu i oni
 
Nisam siguran da se Nemci lože koliko Španci i da im isto znači ESC, ili bar nemačkoj TV. Pa izabrali su interno Jendrika posle Bena Dolića 😂
 
Nisam siguran da se Nemci lože koliko Španci i da im isto znači ESC, ili bar nemačkoj TV. Pa izabrali su interno Jendrika posle Bena Dolića 😂
To jeste, ali nisu se ni Finci ložili do skora pa vidimo sad

Sve je do emitera
 
Sve stoji, ne briljiraju, ali mislim da su potcenjeni, naročito poslednje 2 godine. Rockstars 0 kod žirija je posebna sramota, bukvalno bi je bombardovali bodovima da je neka zemlja sa boljom reputacijom. I ove godine sigurno nisu zaslužili poslednje mesto pored očajne Britanije.
 
E to je tačno, strašna nepravda...
Malik Harris! ❤️
 
Ja ću na FSC Mutual, a ti možeš Not Ready 😂
 
Back
Top