OGAE glasanje 2022

E sve isto čoveče, ajde što je top 3 isto, to obično biva, ali malte ne celo glasanje... :/
 
Rezultati srpskog kluba su u nedelju/ponedeljak onda? Nešto mislim da će Holandija 12 da dobije
Ma kakva Holandija, nema šanse. Vidiš da se sve vrti u istom ritmu Italija/Švedska (OGAE fanovi očito vole da forsiraju i inače najuspešnije zemlje), eventualno bude Španija?!
Za sada mi je najveće iznenađenje 6 poena za Moldaviju od Norveške.
 
Trinaesti klub koji je glasao je OGAE Rumunija. Prve poene je dobila Hrvatska.

G0HUGno.jpg


Trenutni poredak

ySfgOlo.jpg[IMG]
 
15 ljudi u Rumuniji..baš malo...🙄🤔
 
Pa poenta je da se izabere favorit OGAE mreže fanova. Tamo gde je malo ljudi, veća šansa je da glasovi budu nešto drugačiji nego gde je više glasača, naročito gde je više od 100.
 
Jedina poenta koju ja vidim je da se izimitiraju kladionice, a da je revolucija kad neko malčice odstupi od toga, u tom smislu mi je bezvezno i bez poente, možda se gore neprecizno izrazih. Nisam mislio na postojanje OGAE glasanja samog po sebi, a i logično da neće svuda biti dovoljno veliki broj fanova, to sve razumem.
 
Trenutni poredak

ySfgOlo.jpg[IMG]

Ali kako je ova tabela moguća kad je Litva dobila 1 poen od nekog OGAE kluba, ne sećam se kog, ali se dobro sećam da sam bio sretan jer je dobila konačno poen.. :D
 
Zamenili su poene Moldaviji i Hrvatskoj. Moldavija je na 19. mestu sa 6 poena, a Hrvatska 20. sa 4 poena.
 
Back
Top