Pesma Evrovizije 2023 - SRBIJA: Konkurs

Status
Not open for further replies.
Marija Mikić će opet učestvovati trudna na PZE u slučaju da se prijavi :LOL: Žena ponovo trudna samo nakon 3 meseca od porođaja... 👏
 
Uhvatila danas onu emisiju o kuvanju na Blicu što vode blizanci iz grupe Klon. Gošća im bila učesnica prošlogodišnjeg izbora Julija. Rekoše da vole da gledaju Beoviziju (biće malo teže osloboditi se navike) i Eurosong. Imajući u vidu ko im je treći član, mislim da je vrlo verovatno da su poslali nešto. Ili da kažem da me ne bi iznenadilo.
 
Kako će Micy P Bunibrod Ajnsideln da se prijavi nitokuda i bez pompe ove ili narednih godina i da objasni kako se to radi uff 💦
 
Jako mi je čudna u poslednje vreme, ne deluje mi ni zdravo, nešto se s njom dešava. Njena lajv izvođenja su meni jako kritična, ne znam koliko bi se snašla, ali videćemo već ako se desi da učestvuje.
 
Jako mi je čudna u poslednje vreme, ne deluje mi ni zdravo, nešto se s njom dešava. Njena lajv izvođenja su meni jako kritična, ne znam koliko bi se snašla, ali videćemo već ako se desi da učestvuje.
I ja sam to pomislio. U sam performans ne sumnjam niti u to kako bi se snašla. Ali baš je mnogo smršala do te mere da se vidi da nešto nije ok. Pritom i u intervjuima mi deluje pogubljeno. Želim joj svakako da prebrodi to, šta god da je u pitanju. Voleo bih da je vidim na ESC-u. Po meni kompletan izvođač za tu scenu. S tim što naravno,malo da se poradi na vokalu dodatno.. Ali čisto sumnjam u skorijoj budućnosti, s obzirom da je najavila već novi album sledeće godine i uskoro arenu. :/
 
Voleo bih da vidim Editu takođe na takmičenju ,Senidu ali pretpostavljam da bi ona predstavljala Sloveniju ili Crnu Goru a ne našu zemlju. Od muških izvođača mi niko trenutno nije inspirativan..
 
Jako mi je čudna u poslednje vreme, ne deluje mi ni zdravo, nešto se s njom dešava. Njena lajv izvođenja su meni jako kritična, ne znam koliko bi se snašla, ali videćemo već ako se desi da učestvuje.
Afera "Provereno". Za sve je kriva Ana Nikolic.
 
Ma ona je mnogo smrsala kad je postala veganka. Slazem se da bi mogla da nabaci koje kilo, bolje joj stoji.
 
Kad smo kod Dzordzija, podelio je ovaj stori i stavio zagonetni smajli
 

Attachments

  • Screenshot_20221102-001330_Instagram.jpg
    Screenshot_20221102-001330_Instagram.jpg
    143.5 KB · Views: 33
Мици постала дрогерашица, смршала од кокаина.
 
Nove Uraganke ce se prijaviti 99%.
Ako se prijave moraju da prevaziđu Loco loco i da ponude sasvim nešto novo. A s obzirom da su tek ušle u sve to,ne znam koliko su podobne za takmičenje.
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top