Pesma Evrovizije 2023 - SRBIJA: Konkurs

Status
Not open for further replies.
Pa kako ona može da ucestvuje i na MGP i na Beoviziji? Otkud njoj srpsko državljanstvo?
 
Ala ste se raspisali, vidim 20 i nešto nepročitanih strana pa rekoh garant je već izašao čuveni spisak ili je RTS odlučio da otkaže nacionalni izbor te da interno pošalje Šerifovićku, kada ono ništa od toga... :ROFLMAO: Vala, što se mene tiče ne moraju objaviti spisak tamo do kraja januara/početka februara tj. nekih 10-ak dana prije nego što objelodane i pjesme, prošle godine se pojavio tek poslije Pravoslavne Nove koliko se sjećam pa mi je i to nešto bilo rano, mislim da ni ove neće biti ranije bez obzira na Duškino saopštenje no whatever.
Kada je riječ o očekivanjima - očekujem dosta povratnika iz prethodnih izdanja i to možda više njih od prije 3-4 godine što su učestvovali nego iz prošle, tipujem na nešto više poznatih (estradnih) imena nego lani a što se tiče kvaliteta ponuđenih pjesama ne znam šta da mislim, generalno me ne zanimaju toliko imena i prezimena nego kakve su pjesme pa njih uvijek stavljam ispred svega a imam neki osjećaj da će ove godine (slično kao i prošle) zablistati neko novo ime za koje je rijetko ko čuo i ko se prvi put pojavio na Beoviziji te odnijeti pobjedu.
Realno, da nam je neko protekle godine u ovo vrijeme rekao da će nas na Evroviziji predstavljati žena srednjih godina iz grupe Zemlja gruva a pri tom koju je rijetko ko ukačio na prvu kada se čitala lista učesnika - rekli bi da je lud, tako da puštam da me neko i ove godine pozitivno iznenadi!
 
A za grmilicu Ivane Boom niste spremni, kazu da nije previse zahtevna za pevanjeali je pravi bop. Pesmu je radio Dimitrov a tekst ne znam zaista, uz dobar nastup top 10 ne gine na esc.
Moooolim? 🥹

Ova tema gori.. Nikada živahniji niste bili na forumu. Nadam se da su praznici naveli sve na OPROST pa su ljudi odbanovani, a praznici odradili svoje pa nije bilo toliko izvora više 😂 nestrpljivo očekujem taj spisak ukoliko bude danas i posebno se radujem ukoliko je istina da je Ivana Boom prijavljena. Nadam se da nije neki trol u pitanju
 
Читавих пет сати нико ништа није написао у теми. Страшно
 
neizdrzivo-miljana.gif
 
Nema linka još?
 
Nema linka zato što pišete po sajtu da je danas Sveti Stefan umesto nečega što ne znamo, npr. ko su kandidati za predstavnika Srbije na najvećem muzičkom takmičenju!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top