Pesma za Evroviziju 2023: Polufinale i finale

Na Euronews Srbija je bio prilog o rekapitulaciji 2023. godine i bio je i poseban osvrt na PZE23. Nisam gledao sve ali su istakli inkluzivnost takmičenja. Fokus je bio na Zejni i Dzipsiju. Ne znam da li su jos nekoga spominjali.

Mislim da sam prilog video juce
 
Vrati mi je te godine definitivno zaslužila makar finale, jeste koreografija bila wtf i sve crno on obučen kao za daću, ali pesma je bila bolja nego prošlogodišnja..
 
Razmisli da uradiš test za daltonizam
Da izvini zaboravio sam, to je Igor Simic bio tamno obucen, ali uglavnom nastupali su isto veče i sećam se da sam komentarisao sa više njih da su nastupi depresivni i led pozadi tamno sve i tamna svetla, ili skroz crna, za odelo sam iskreno zaboravio da nije bio u crnom..

Meni je super ova pesma bilo kako bilo, bolje je mnogo i pevao nego godinu dana kasnije, idalje mi je cudno da ovo nije bilo za finale..
 
Ima da dodjem tako na saranu obučen
Dobro nemooj me sada i tii..

Mislio sam na nastup, svetla i samo atmosferu, realno je izgledalo kao makar komemoracija ceo taj nastup, ukljucujuci i led ekrane..haha
 
Pa izgledalo je kao da ima 16 dinara za nastup sto je verovatno i bio slučaj.

2023 je vec delovao profi.
 
Pa izgledalo je kao da ima 16 dinara za nastup sto je verovatno i bio slučaj.

2023 je vec delovao profi.
Možda tu i ima istine, ali meni je zaista vokalno delovao mnogo bolje 2022. a i sama pesma je meni bolja bila 2022.
 
Back
Top