Pesma za Evroviziju 2025: Polufinale i finale

Ma idu oni u finale šta se brinete, nema te treme da ova pesma ispadne.
 
Bojana i David 2 stepenika slabije nego prošle godine - u svakom smislu.
 
Ajde sto ne znaju reziju da urade, ali da im se izvodjaci u studiju ne vide tokom nastupa, mislim skk 💀
 
Kako je moguće da su BxD lani izgledali i zvučali kao profesionalni, a danas k'o da im je prvi lajv nastup ikad?
Prešteta
 
Trema ih je pojela, osetilo se. Vidi se trud, ali mi se čini da su prošle godine bili znatno sigurniji.
 
Igor mi ima dobar nastup lol. 😂 pozitivno sam iznenađen.
 
Pesma za Evroviziju 2025: Polufinale i finale
Back
Top