Pesma za Evroviziju 22: Učesnici i kompozicije

Status
Not open for further replies.
Olja kaže da će prvo veče biti u znaku Hurricane. :love:
Drugo pf veče je posvećeno yu pesmama, a gost će biti Danijel Popović.
Finale će obeležiti italijanske kancone i pesme San Rema.
 
Kaže i da svi takmičari imaju jednake uslove, a ako neko sam želi poseban kostim, skalameriju poput merdevina i klavira ili pirotehniku, onda je to na njima, jer RTS ne može to da finansira kako bi svima bili dati isti uslovi, a neko nema potrebu za tim.

Slika iz Beogradske hronike

oBc6pQb.png
 
Radujem se revijalnom dijelu prvog pf a ove druge večeri mi je svejedno, ne predstavlja mi mnogo iskreno, ali zanima me kako će ovaj italijanski medley odraditi
 
Ali kad vec dovode nase pevace, neka se potrude da dovedu izvodjace koji nemaju veze za escom, sta fali. Zamislite Editu kako peva LoveWave, Milicu Pavlovic sa Fuegom, Teodoru sa Shady Lady... to bi vec bilo zanimljivo i verujem da bi te izvodjace zagrejali da se prijave neke naredne godine.
 
Šmrkas je do zla boga dosadan, nema potrebe posvećivati mu previše pažnju jer su šanse da ode na ESC nikakve, pobednika treba tražiti između Zorje ili Sare, treću osobu pre nastupa ne vidim, ne znam kako bi Angellina zvučala da uradi revamp i finišira pesmu sa nekim orijentalnim bridžom ili instrumentalom. Uglavnom, to je to.
 
Ali kad vec dovode nase pevace, neka se potrude da dovedu izvodjace koji nemaju veze za escom, sta fali. Zamislite Editu kako peva LoveWave, Milicu Pavlovic sa Fuegom, Teodoru sa Shady Lady... to bi vec bilo zanimljivo i verujem da bi te izvodjace zagrejali da se prijave neke naredne godine.
Premoćna ideja, podržavam
 
Vucic nam obezbedio upravo TOP 10 a ako ovako nastavi mozda i pobedu na ESC. 🤭
Ne sumnjam ja u AV i njegovu iskrenu lojalnost zapadnim gazdama ali nemoj da nam obezbedi odmah posle aprilskih izbora i naravno naglim zaokretom kursa i usaglašavanje sa zapadnim partnjorima🥸, neku bombicu iz pravca Rusije. 😩
Biće onda bruji, bruji čaršija ...🤣😂🤣😂
 
Pobedicemo na glasanju zirija kao Severna Makedonija ako nastavi ovako 🤭🤭🤭
 
Šerovala mi Ivona tvit na svom insta storiju 🥺🥺 glasam i za nju ko kuća!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top