pt Portugalija 2022: MARO - Saudade, Saudade

Promenila se eurovizija dosta ovih godina, nije to više to, do skora ova pesma nije imala šanse, sada se traži malo drugojačije tamo, čini mi se.. I žiri isto je tu.. :)
 
Bogami kako je krenula MARO će visoko, ovo je jako kvalitetno, može biti i velikog iznenađenja.. :)
 
Ali prehit kako su za "national final performance" okačili sam pobednički nastup nakon proglašenja pobede, a danas izašao "official music video" koji je u stvari originalni standardni nastup u finalu, lol
 
  • Sad
Reactions: Mrm
Vidim jako dobar response kod fanova, nisam ocekivao iskreno
 
  • Love
Reactions: Mrm
Meni je ovo i dalje horror dosadno... Ali verovatno je do mene, jer mi je Portugal i prošle godine bio horror, čak mi se ni Salvador nikad nije svideo. Očigledno ne volim Portugal entries.
 
  • Wow
Reactions: Mrm
Moze ovo za Portugal. Generalno mi je lepo, ali nisam odusevljen. A i samo NF-e mi je slabasno i slabije od prethodnih godina. Svidja mi se ta mirnoca u glasu i vise mi se dopada refren. Nije lose ovako kad ima podrsku kao sad u finalu. Svakako je ovo za mene siguran finalista, subjektivno.
Drago mi je da nije pobedila pesma "Degra.de", jer bi mi tada Portugal bio poslednji ili 2-3 mesta vise.
 
Meni je ovogodišnje izdanje bilo baš dobro i verujem da su sigurni za finale.
 
Alesia Michelle uopšte nije zadovoljna Portugalom.. :(
 
A zašto je njeno mišljenje od tolike važnosti? Nisam ni ja oduševljen, mada je simpatičan pesmuljak, pre svega refren.
 
Pa zato što kao nije brainless fanica i hajperka, nego kao važi za objektivnu, dobronamernu, a i bavila se muzikom i pevanjem...
Ja lično se zapravo jako često slagah sa njom prethodnih godina, ali ove nešto slabije.
 
Back
Top