pt Portugalija 2023: Mimicat - Ai Coração

Ne sviđa mi se haljina, moglo se komotno ići sa nečim na foru stajlinga iz polufinala FdC.
Stajling plesača mi je već OK.
 
Joj, ne znam šta da mislim. Na FdC mi je bila negde 4. favorit a u nekom svom ESC rangiranju je nisam video za prolaz. A onda sam opet gledao par njenih intervjua i nenormalno je draga, pa sa te strane želim da prođe. Čini mi se da su detalji nastupa ovde malo sporedni i da jedino ta energija može da je odvede dalje...e sad, pitanje je koliko će se tvt zalepiti baš za ovo.
 
Sve je super, osim sto mi u ovoj haljini deluje kao rajska ptica, fali mi onaj kabare vajb sa FDC
 
@inga

Jel znaš da je jedan od muških plesača pao sa motora pre neki dan i morao je da ostane u Portugalu, da su ga hitno zamenili sa drugim plesačem koji je koreografiju po ubrzanom postupku savladavao...
 
Mislim da je ovo bez većih problema neki top 7 ovog polufinala
 
Ah, Edmundo… 🥺 iako, imam osjećaj da bi s njime bio Telemoveis scenarij
 
Znači ovako izgleda noj koji se oleši od alkohola i onda u tako pripitom stanju se ofarba u prvu boju na koju naleti. Očajna haljina
 
Promijenit haljinu ovu ružnu, vratit onaj stajling i vajb kabarea sa FdC-a i onda prolazi glatko
 
Ah, Edmundo… 🥺 iako, imam osjećaj da bi s njime bio Telemoveis scenarij
Ma pitanje, a i da bude.. Hrani dušu.. 😍 Kakve veze ima.. Seti se uvek Valentininih reči i ne budi gladan isključivo rezultata, novca i spoljašnjeg sjaja.. :)
 
Mrmy si skače u usta epizoda 67 🤓
A valjda mi neće ispasti i 🇱🇻 i 🇲🇹 i 🇦🇿, pa majku mu, može li nešto i za mene.. 😔
Zato u 2. polufinalu moraju da mi se otvore karte barem malo, da dobijem 🇦🇹, 🇦🇱, 🇮🇸 i 🇬🇪 :)
 
Mrmy si skače u usta epizoda 67 🤓
Eh sad, pa mora i pravda da postoji, da što više ljudi bude zadovoljno..želeti, sanjati svakako.. I to je cilj.. :) ali ne treba grabiti, pohlepno...


Auuuu ode Jovanka.., 😔😔

Inače bih u prvom polufinalu dodao i 🇭🇷, nadam se da neće i ona u paketu sa ove tri da ode.. :(
 
Last edited:
Back
Top