Predlozi i utisci o forumu

Ne znam sta je sad Mrm uradio, ali cim je trajno banovan verovatno je presao granicu. S obzirom da nisam imao konflikt sa njim i da mi se nije obracao u nekom neprimerenim tonom, imali smo neke zajednicke teme za komentarisanje, mogu reci da mi je zao sto je banovan. Prvi put kad je bio privremeno banovan, pisao sam mu da je preterivao u tim situacijama i da je burnije reagovao, ali ovaj put je izgleda bilo put bez povratka.

Drago mi je sto je Pokahontasu uskracena kazna i da ce moci ucestvovati na FSC-u. (y)

Evo i pauksamarsa se vratila. Jeste da ovako nismo komentarisali i da se ne poznajemo, ali drago mi je. Pre svega mi je interesantna za citanje, a i za to sam da zenski deo foruma treba cuvati kao "malo vode na dlanu". S obzirom da su u velikoj manjini.
Mozda se taj znatnije povecao, ali nisam upoznat sa ostalim nikovima.
 
Molim vas, apsolutno nijedan jedini post u kom se pominje Mrm ne želim da vidim ubuduće. Ukoliko se to desi, sledi ban za tog forumaša. Ne želim da zbog nečijih komentara ja imam problem i da se meni skreće pažnja zbog toga. Slično važi i za druge bivše članove foruma. Hvala na razumevanju.
 
Back
Top