ro Rumunija 2023: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Što je najjače ja sve nešto mislim da bi napravio lep plasman. Realno od nule Teodora Andreja ne može lošije.
 
UPDATE za Mihaia :ROFLMAO: poceo je zvanicno da radi na pesmi, izgleda da je ovaj put ozbiljan, a Karleusa izgleda nece jos skoro sa novom pesmom :ROFLMAO:
 
Pa neko mora biti i zadnji.

Oni su inače bili zadnji i u onim polufinalima 1993 i 1996.
 
Kod Rumuna se vidi da vec godinama njima ESC je u drugom planu…i da se ne trude oko svojih predstavnika.Steta,bili su jako dobri u istoriji ovog takmicenja.
 
TVR ga je apsolutno i totalno uništio! Užas!!!

Hteli su da na ESC bude akustična verzija pesme, pa su hteli da on nosi crni kimono na sceni, pa su mu odbijali sve ideje, pa mu nisu dali da vide šta su mu spremili jer su se bojali da će on to da stavi na socijalne mreže... Pakao jbt, kako ijedan pevač sad da se usudi da krene sa njima u saradnju...

Theodor felt disappointed with the staging concept proposed by TVR for Liverpool, but he wasn’t even invited to participate in the meeting where it was discussed. TVR refused to send him the staging idea, worrying that he might share it on social media, similar to how he posted the music video without permission. In the end, they only offered him a sneak peek, showing him a phone recording of a laptop screen.
Despite the hurdles, Theodor took matters into his own hands and, together with his friends, self-financed and produced the music video for “D.G.T.” The national broadcaster was not pleased with the usage of chains and red paint in the video, claiming it did not align with EBU (European Broadcasting Union) standards. They even threatened legal action if the video was posted. But Theodor posted the video anyway.
 
Tačno. Al’ ipak da je imao konkurentniju pesmu bilo bi drugačije. Ovako ni za šta čovek nije mogao da se uhvati za to što su prikazali.
 
Ma naravno, džaba sve kad je pesma sra*e, ali sve i da je ta tri minuta na sceni samo prdeo u mikrofon, zaslužio je bolji tretman kao pobednik nacionalnog finala lol
 
Citao sam to nedugo posle ESCa. Samo cu reci, ako se sad neko posle ovoga usudi da radi sa rumunskom televizijom, taj je stvarno lud...
 
Back
Top