ro Rumunija 2023: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Miloš

Starešina foruma
Staff member
Administrator
OGAE član
Joined
30 Jan 2022
Messages
8,215
Points
118
Mi1j5yw.png

Rumunska televizija je objavila 12 pesama koje su u konkurenciji za predstavnika Rumunije u Liverpulu. Selecția Națională 2023, će se održati 11. februara.

SPISAK UČESNIKA
  • Deiona - Call on me​
  • Andrada Popa - No time for me​
  • Ocean Drive - Take you home​
  • Amia - Puppet​
  • Andrei Duțu - Statues​
  • Theodor Andrei - D.G.T. (Off and on)​
  • Steven Roho x Gabriella x Formaţia Albatros - Lele​
  • Aledaida - Bla Bla Bla​
  • Adriana Moraru - Faralaes​
  • Maryliss - Hai vino​
  • JaxMan - Bad&Cool​
  • Andreea D Folclor Orchestra - Periniţa mea​
Plejlista


POBEDNIK: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

 
Last edited:
Meni je sasvim prosecno izdanje. Na proslom izboru (iako je bilo mnogo vise pesama) skoro polovinu pesama mi se dopalo i skoro sve te pesme su mi bolje od ovih. Ovde mi se izdvojilo nekako 3 pesme:
1. Adriana Moraru - Faralaes 5-
2. Steven Roho x Gabriella x Formaţia Albatros - Lele 5-
3. Aledaida - Bla Bla Bla 5-

A "Llamame" se i dalje slusa.
 
Je l' ova Pernica nije izbačena jer je prekopirala instrumental iz neke video igre sa zečevima?
 
Jadnjikav izbor, bukvalno nema pesme koja me je potpuno osvojila. "Statues" mi zvuči najviše evrovizijski, eventualno ova "Call on me". Ne znam, Rumuni mi slabi ponovo.
 
Lele i Statues mi najbolje. S obzirom da glasa samo publika u polufinalu, verujem da nema zime za Rumune ako odaberu jednu od ove dve pesme.
 
Loš izbor baš loš. Kod Moldavaca može i da se probere bolje da su podelili po 15 izvođača 🥹
 
Od jedne velike Rumunije na ESCu, sta osta….bas mi je zao ove zemlje, mnogo lepih pesama je ova zemlja ostavila Evropi.
 
No time for me je deja vu, ali mi je lepa. Statues podnošljiva. Ostalo je stvarno kilavo.

Periniţa mea 💖 Obožavam koncept orkestar + odbegla mlada, očekujem dosta od nastupa 😅
 
Nisam ovo detaljno ni ispratio, morao bih opet malo podrobnije numere da čujem i da procenim, mada koliko se sećam nije baš nešto.. Znam da je Amia - "Puppet" bilo ok i dosta zanimljivije i malo drugojačije.. :)
 
Da kao što sam i mislio Amia - "Puppet" mi je najbolja, pa malte ne ubedljivo..
Andreea D Folclor Orchestra - Periniţa mea mi je autentično, drugačije, ali podseća baš dosta na Moldaviju 2022, kao ženska verzija Moldavije 2022..zabavno je u svakom slučaju, videćemo.. :D
 
Ovde mi je odbegla mlada najbolja😂 mislim da mogu sa tim da naprave dobar top 10 paket
 
Dopada mi se Andreea D Folclor Orchestra uživo.. Nije napadno, dopada mi se način pevanja, ima volumen, ali ne peva prenapadno ovaj folk stil, i boja mi se sviđa..

 
I ovo nf mi je baš nebitno, neka pobedi Statues, eto... I Rumuni su prsli sa ESC-om def.
 
Na EON-u se mogu gledati i Rumuni, na kanalu TVR International, pa ko uspe može da kombinuje Hrvate, Rumune i Italijane.
 
Ja imam na TV-u, čekam Aledaidu, ovo do sad sve je baš slabašno. Ovi Lele kao za školsku priredbu
 
Ja mislio rumuni proglašavaju pobednika, kad ono proglašavaju ko je dobio 5000 evra na nagradnoj igri :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO:

Inače probiće termin 45 minuta, Sanremo bi im pozavideo
 
Back
Top