ro Rumunija 2023: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Gospode Bože i svi sveci. :ROFLMAO: Šta se to dešava ove sezone?
 
Potpuno neshvatljiva pesma. Neartikulisano urlanje uz haotičan instrumental koji zvuči kao da je sklepan od 17 različitih pesama. Nastup težak transfer blama.

Uvek izbegavam da komentarišem izgled izvođača ali jesmo li sigurni da ima 16 godina? Izgleda kao da ima 12 i kao da bi mogao da igra Dabl Dija u igranoj verziji Ed, Edd and Eddy. Ima čelo na koje bi mogao da se ugradi jedan od onih televizora za automobile.
 
Ovo je toliki krš da mi je zapravo i simpa. Jadni Rumuni.
 
Interesuje me koje su droge Rumuni koristili večeras, mora da su neke mnogo, mnogo jake.
 
Jel moze neko da mi kaze da li je ovo ista zemlja koju je predstavljala nekada davno legendarna Luminita Anghel? Majko moja, crni Rumuni....
 
Interesuje me koje su droge Rumuni koristili večeras, mora da su neke mnogo, mnogo jake.
Jedina dva objašnjenja su mi je da je ili nekako pokojna Helen Keler vaskrsnula i da su njoj dali da bira pobednika ili da su birali pobednika tako što su na slepo gađali pikado.
 
Ne. Nemam sta reci ovde sem da vrv (dok ne izadju sve pesme nece biti sigurno) poslednje mesto i to zacementirani kod mene
 
Back
Top