ro Rumunija 2023: Theodor Andrei - D.G.T. (Off and On)

Mislila sam da ostavim za sutra slušanje ostalih pobedničkih, ali rešila sam ipak da sad to uradim.

Ovo bi mi se možda i, u neku ruku dopalo da ga razumem šta peva..Ovako teško..
 
  • Like
Reactions: Mrm
Isto kao i @Ivana, i ja se ipak latio sada čekiranja pobedničkih pesama, a mislio sam sutra.. Pa i Rumunija na red došla:

Hmmmm.. Prvo mi je drago da se i Rumunija konačno malo otrgla od tipičnog esc zvuka i onih "blebetalica" od pesama, da se čuje malo drugačiji zvuk, meni se dopada ovo na rumunskom čak, ali što reče Ivana, ipak mi malo fali i da razumem kada je već ovakav nastup..
Ok, malo mi je čudna struktura pesme, vokal je solidan, ima i da se poradi.. I ovo mi je za sredinu negde sa 6/10...
Sretno 💙💛❤️!!!
 
Sa Bla Bla Bla su mogli u finale, ovako teško. Šteta što nisu oni umjesto Moldavije u prvom pf 😂
 
Dosadno,slušao sam je jedno 10 puta i nikako da je zapamtim.Što znači siguran NQ.
 
Ja ovde ništa ne razumem. Pokušao sam, on nerazgovetan pesma muljava ama baš ništa ni sa čim.
 
Sa Bla Bla Bla su mogli u finale, ovako teško. Šteta što nisu oni umjesto Moldavije u prvom pf 😂
Bla bla bla i lele lele su mogli da prođu ali meni izbor i dalje mlak i neubedljiv. Uz po koji revamp moglo je nešto da se napravi. Ovako teška priča
 
Sa Bla Bla Bla su mogli u finale, ovako teško. Šteta što nisu oni umjesto Moldavije u prvom pf 😂
Ma idu i ovako lagano, šta vam je. Drugo polufinale užas, sa tendencijama još gorih pesama koje nam pristižu. Ovo, iako nije svačija "šolja čaja", se definitivno ističe.
 
Uopće zaboravih da su i oni izabrali lol.
Ovo mi je baš random i bezveze, ni za što se nema čovjek uhvatiti ovdje. Vrlo vjerojatno ispadak ko kuća
 
Kod ove pesme mi se jedino dopada refren. Strofe cekam da prodju pa da krene refren. Nastup mi se ne dopada i slazem se sa Chodom. Nadam se da ce nastup menjati i da nece biti nekog natpisa na telu. Ovako za sada pesma mi je medju boljima, iako to ne zasluzuje.
 
Vala ako Roxen nije usla u finale, tesko i ovo da udje, mada u slabijem su polufinalu, sve je moguce.
 
Rumuni, da vas pitam - zašto, ali zašto?! o_O
Pjesma kao pjesma je bukvalno definicija za nebitnoću kao i sam izvođač, totalno irelevantna pojava... Ne mogu da vjerujem da su ovako nešto loše izabrali, jeste da im je nacionalna selekcija svakako bila jedna od najslabijih ove godine ali imali su eto tu Aledaidu sa iole normalnom pjesmom iz koje ne vrišti niskobudžetnost i koja bi imala neke šanse da napravi nešto... Ma ovo je sramotno za jednu državu koja je prije 10-15 godina znala da servira iz godine u godinu maestralne stvari koje se i dan-danas pamte, definitivno mi je najgora njihova pjesma u posljednjih 20 godina (nakon ovog i onaj proliv iz 2011-e zvuči odlično), baš su pali na niske grane a taman sam pomislio da su se konačno probudili i ponovo zagrijali za Evroviziju nakon prošlogodišnjeg plasmana u finale.
Bez Italije i Moldavije u polufinalu bojim se da mogu da se oproste i ove godine od finalne večeri (jedino ako ne izmisle neku toplu vodu od nastupa da ih spasi), neka im je Bog u pomoći!
 
Back
Top